Youtube Premium Fiyat 2023 Youtube Music Fiyatları

Youtube Premium Fiyat 2023 Youtube Music Fiyatları
A+
A-

Youtube Premium fiyat 2023, YouTube Premium yıllık fiyat, YouTube Premium aile fiyat 2023, Youtube Premium öğrenci kaç TL, YouTube Premium fiyat, YouTube Premium üyelik, Youtube Premium kaç cihazda kullanılabilir, YouTube öğrenci üyeliği ne kadar son zamanlarda reklamsız müzik dinlemek isteyen kişiler tarafından araştırılıyor. Yazımızda Youtube music abonelik fiyatlarının güncel fiyatları yer almaktadır.

Youtube Premium Üyelik Fiyat 2023

Youtube’da video izlerken ve müzik dinlerken aynı zamanda telefonunuzdaki diğer uygulamaları kullanabilir, telefonunuz arka planda açık kalabilir ve telefon ekranı kilitlendiğinde müzik ya da video oynatmaya devam etmektedir. Sizlerde bu özellikten yararlanmak için aylık belirli miktarda ödeme yaparak kesintisiz ve reklamsız müzik dinleyebilirsiniz. 2023 yılı Youtube Premium üyelik fiyatı:

 • Youtube Premium Aile üyeliği fiyatı: 59,99 TL
 • Youtube Premium Bireysel üyelik fiyatı: 29,99 TL
 • Youtube Premium Öğrenci fiyat 2023: 19,49 TL
 • YouTube Premium yıllık fiyat: 299,99 TL

Youtube Premium Öğrenci Üyeliği 2023 Fiyatı

Youtube Premium, öğrencilere büyük avantajlar sunuyor. Üniversite öğrencilerine video izlerken kayıt yapma ve daha sonra izleme imkanı sunar. Bunun için internet kullanımına da gerek yoktur. Ayda sadece 19,49 TL’ye Youtube Premium öğrenci üyeliği diğer diğer aboneliklere göre indirimli sahip olabilirsiniz. Bu üyelik sadece üniversite öğrencileri için geçerlidir.

Youtube Premium Aile Fiyat 2023

Bir ailenin Youtube Premium paketinden yararlanabilmesi için aynı ev adresinde olmaları gerekmektedir. Bu paketi en fazla 5 kişi kullanabilir. Youtube Premium aile uygulamasına sahip olmak için Youtube üzerinde bir aile grubu oluşturmanız gerekmektedir. Aile gruplarını 12 ayda bir değiştirmek mümkündür ve her aile üyesinin fotoğrafı, adı, soyadı ve e-posta adresi kayıt edilmelidir. Diğer abonelik fiyatlarına göre Youtube Premium aile planı avantajlı ve yalnızca 59,99 TL‘dir.

Youtube Premium Fiyatları

Youtube Premium Ücretsiz Deneme

Youtube Premium ile videoları donmadan, kesmeden izlemek mümkün. Uygulamayı 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanmak mümkündür. Youtube Premium işlevselliği ilk yayınlandığında belirlenmişti ve artık 3 ay boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz kullanabilmeniz için öncelikle bir ödeme planı hazırlamanız gerekiyor.

Ülkemizde Youtube Premium uygulamasının bireysel üyelik fiyatı 26.99 TL olarak belirlendi. Uygulamayı kullanmak için ücretsiz deneme düğmesine basın ve ekranda görünen ödeme bilgilerini girerek ücretsiz deneme süresi başlar. Aboneliğinizi iptal etmezseniz, deneme süresinin bitiminden sonra her ay kartınızdan ödeme alınacaktır.

Youtube Premium Üyelik Fiyat 2023 Youtube Music Fiyatları

Youtube Premium Üyelik Fiyat 2023 Youtube Music Fiyatları

Youtube Premium Üye Nasıl Olunur?

Youtube Premium üyesi olmak için bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan profil bölümüne gidin ve buradaki ücretli abonelik bölümünün Youtube Premium sekmesine tıklayın.

 • Karşınıza çıkacak olan sekmede paketler listelenecektir.
 • Denemeniz için ilk ay ücretsiz.
 • Deneme süresinde özelliklerini daha detaylı inceleme şansı sunar.
 • Deneme süresi sonrasında uygulamayı beğenirseniz abone olarak bir paket seçebilirsiniz.

Youtube Premium Özellikleri

Tüm dünyada kullanılan Youtube Premium tüm özellikleriyle ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Sizlere oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır. Bu avantajlar; Reklamsız video seçeneği, Youtube Premium’da izlediğiniz videoların başında, sonunda ve aralarında çıkan reklamların olmaması gibi. Bu işlev hem telefon hem de bilgisayar için geçerlidir.

Ücretli uygulamalara benzer şekilde, yalnızca Youtube Premium üyelerine özel video içeriği bulunmaktadır. Telefonda izlediğiniz herhangi bir videoyu indirebilir veya oynatma listenizi kaydedebilir ve internetiniz olmadığında yeniden açabilirsiniz. Bu hizmete başka uygulamalarla da erişmek mümkündür ancak size bu fırsatı ek bir uygulama olarak değil, doğrudan verir.

 • İstediğiniz Youtube videolarını kaliteli bir şekilde indirmeniz mümkün.
 • İnternet olmadan istediğiniz videoyu kolayca izlemenizi sağlar.
 • Kaydettiğiniz videolar 30 gün boyunca cihazınızdan silinmez.
 • Diğer bir özellik müzikler, videolar arka planda oynatmadır.
 • Telefonunuzdaki diğer uygulamaları kullanırken, telefonunuz arka planda açık kalabilir veya telefon ekranı kapatıldığında video oynatmaya devam edebilir. Uygulamanın fiyatı bütçenize göre ayarlanmıştır. Tüm bunlara ek olarak, abone olduğunuz tüm kanallardan izlediğiniz en son videoların otomatik olarak indirilmesini sağlar.
 • Farklı uygulamalara göz atarken size birden fazla hizmet sunar. Youtube video görünümü çok yüksek kalitede ve akışı hızlıdır. Diğer sitelerden farklı olarak diğer videolara erişmenizi de sağlar.

İLGİLİ YAZI: Netflix Aylık Ücret 2023 Netflix Üyelik Ücretleri

Youtube Premium Nasıl İndirilir?

Youtube sayfanızı açın ve profil bölümüne bağlanın. Buradaki ayarlar bölümüne dokunun. Çıkan seçeneklerden kitaplık ve indirilenler kısmına dokunarak çıkan indirme bağlantısına dokunun ve tüm bağlantı türlerini seçin. Böylece YouTube Premium’u indirebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.