Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2024 (Yeni Yöntemler)

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2024 (Yeni Yöntemler)

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? Trendyol linkinden para kazanma, Trendyol linkinden ne kadar para veriyor, Trendyol Influencer işbirliği, İnstagram’da trendyol link para kazanma, Trendyol influencer, instagram’da trendyol linki para kazanma, Trendyol İnfluencer Başvuru, Trendyol influencer nasıl olunur, Trendyol nasıl para Kazanılır gibi konular hakkında araştırma yapan trendyol kullanıcıları için trendyoldan nasıl para kazanılır açıklıyoruz.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2024

Türkiye en büyük e-ticaret devlerinden biri olan Trendyol, bir yandan milyonlarca dolarlık satışla konuşuyor ve hatta satış yapan üye müşterileri için bile para kazanmaya devam ediyor. Black Friday gibi etkinliklerde büyük satış rakamlarına ulaşan Trendyol, çok yüksek gelirler yaratıyor. Trendyol, alışveriş yapan kullanıcıları ödüllendiren bir sistem geliştirdi.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır: Cüzdan adı verilen bu sistemle kullanıcılar yaptıkları her alışverişten çok yüksek karlar elde edebilirler. Cüzdan uygulaması, her satın alma işleminin yanı sıra trendyol’un talep ettiği bazı özel görevleri yerine getirdiğinde de para veriyor. Yorum yapma, satın alma ve çeşitli bilgileri sisteme ekleme gibi ek görevlerle yüksek gelir elde etmek mümkün hale geliyor.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? Yeni Yöntemler

Trendyol üzerinden para kazanabilmek için son zamanlarda popüler olan Paylaş-Kazan ve Koleksiyon oluşturmayla kazanç elde edilebilmektedir. Yazımızın devamında konu hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Trendyoldan nasıl para kazanılır:

 • Trendyol linkinden para kazanma
 • Trendyol yorum yaparak para kazan
 • Trendyol İnfluencer marka işbirliği para kazanma
 • Trendyol paylaş kazan
 • Trendyol koleksiyondan para kazanma
 • Trendyol cüzdan para kazanma

Trendyol uygulamaya konulduğu senelerde yalnızca moda ürünlerini satışa sunmaktaydı. Daha sonrasında daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı. Ev gereçlerinden dekorasyona kadar birçok ürünü içerisinde barındıran Trendyol, e-ticarette en popüler uygulama haline geldi. İnternetten para kazanmak isteyen kişiler herkes tarafından güvenilir bir şekilde kullanılan Trendyoldan para kazanmanın yollarını aramaya başladı.

Trendyol Linkinden Para Kazanma

Trendyol son zamanlarda e-ticarette oldukça adından söz ettirmekte ve her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Sosyal medyanın da aktif olarak kullanılmış olduğu üzere günümüzde kişiler, trendyol link vererek para kazanabiliyor.

İnstagram’ın yaygın bir şekilde kullanılması trendyol link vererek para kazanma imkanı sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar instagram’da trendyol linki para kazanma nasıl olur araştırmasını başladılar. Özellikle influencer olarak adlandırılan sosyal medya ünlülerinin link vermesiyle merakla araştırılıyor.

Trendyol Linkinden Ne Kadar Para Veriyor?

Trendyol ile para kazanma konusunda en net bilgilerden biri trendyol linkini paylaşmak olacak.

 • Trendyol’da satış yapan herhangi bir satıcı hesabından satış ortaklığı için başvurun.
 • Satış ortağı uygulamasında, bir bağlantıya yapılan her tıklama veya satın alma için para ödenir.
 • Yönlendirdiğiniz bağlantıyla satış yapıyorsanız, satış başına % 10-20 komisyon alacaksınız.
 • Linklerinizle 10.000 TL satarsanız yaklaşık 2.000 TL gelir elde edersiniz.
 • Sosyal medya hesapları güçlü olan kişiler trendyol bağlantısını paylaşarak satış yapabiliyor ve iyi gelir elde edebiliyor.

Trendyolda Yorum Yaparak Para Kazanmak

Trendyol’u pazarlamak için en yaygın para türlerinden biri yorum yapmaktır. Trendyol’a yorum yaparak yorum başına 5 TL kazanabilirsiniz. Yaptığınız her yorum trendyol hesabınıza yüklenir ve cüzdanınıza kaydedilir, böylece daha sonraki satın alımlarınız için kullanabilirsiniz.

Trendyol influencer işbirliği yapabilmek için “Trendyol İnfluencer Başvurusu” adlı yazımıza tıklayınız.

Trendyol İnfluencer İşbirliği Nasıl Yapılır?

Sosyal medyada fenomen olarak hitap edilecek kadar aktif takipçiye sahip iseniz ve az da olsa kazancınız var ise bu durumda size önerebileceğimiz yöntemlerden biri de ürün tanıtımı yapmaktır. Trendyol link vererek para kazanma düşüncesine sahip ve ciddi şekilde trendyol üzerinden gelir elde etmeyi düşünüyorsanız bu durumda ilk olarak yapmanız gereken kendi bütçeniz ile trendyol üzerinden aldığınız ürünleri takipçilerinize tanıtmanız gerekecektir.

İnstagram’da son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan “swipe up” olarak bilinen Türkçesi ile “yukarı kaydır” yaparak instagram story alanına yerleştirilen linke ait açılan sayfada yer alan ürünleri, satın alan takipçileriniz sayesinde kısa süre içerisinde Trendyol tarafından fark edilecek ve bu sayede trendyol üzerinden ücretsiz “influencer marketing” kapsamında değerlendirip tarafınıza gönderilen ürünler ile ürün tanıtımı yapacaksınız.

Böylece yeni ürünleri takipçilerinize tanıtıp ücretsiz sahip olabileceksiniz. Ardından trendyol üzerinden anlaşmalı çalışmaya başlayacaksınız. Sizde Trendyol influencer olabilirsiniz.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2024 (Yeni Yöntemler)

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2024 (Yeni Yöntemler)

Trendyol İnfluencerlara Ne Kadar Veriyor?

Trendyol para kazanma hakkında son zamanlarda en çok Trendyol influencer işbirliği, Trendyol influencerlara ne kadar veriyor, Trendyol influencer ne kadar kazanıyor gibi konular araştırılıyor. Yukarıda sizler için Trendyol İnfluencer işbirliği nasıl yapılır değinmiştik. Şimdi Trendyol influencerlara ne kadar veriyor;

 • İnfluencerın oluşturduğu link elektronik ürünlerden oluşuyorsa toplam miktarın %2’sini influencer kazanmış olur. 10 bin TL’lik link üzerinden ürün satışında bir influencer 200 TL kazanabilmektedir.
 • Fakat Trendyol influencerın oluşturduğu link diğer kategorilerden oluşmuşsa, bu defa toplam tutarın %15’i kazanabilmektedir. Örneklendirecek olursak; 10 bin TL’lik ürün satışında bir influencer 1.500 TL kazanmış olacaktır.

Trendyol Koleksiyondan Para Kazanma

Trendyol tarafından belirlenen tarih aralığında uygulama mobil cihazlara indirilir, favorilerin sekmesinden en az 10 ürün tercih edilir ve koleksiyon oluşturulur. Oluşturulan koleksiyon arkadaşlar ile paylaşılır. Her 10 kaydedilmeye 5 TL para kazanılır. Ayrıca bir kullanıcı en çok kaydedilen 4 koleksiyonundan ödül kazanabilmektedir. Bu 10 kaydedilmeye de 5 TL kazanılabilmektir.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır: Trendyol kullanıcısı bir koleksiyondan en fazla 25 TL, toplam 4 koleksiyondan ise 100 TL kazanabilir. Bu kampanya daha öncede belirttiğimiz gibi Trendyol tarafından belirlenen tarih ve saate göre ayarlanır. Kazanılan ödüllerin kişiye ulaşabilmesi için kişinin Trendyol Cüzdanım hesabı olması gerekmektedir. Trendyolda nasıl koleksiyon oluşturulur?

 • Trendyol mobil uygulamasına girilir.
 • Favorilerim menüsünden Koleksiyonlarım sekmesi üzerinden + işaretine tıklanır.
 • En az 10 ürün seçilir ve koleksiyon oluşturulur.
 • Koleksiyon paylaşılır.
 • Paylaşılan koleksiyonlar başkaları tarafından kaydedilirse kişiye para gelir.

Trendyol koleksiyon oluşturmak için tıklayınız.

Trendyol Cüzdan Para Kazanma 2024

Trendyol Cüzdanım alışveriş yaparken kolaylık sağlanması amacıyla Trendyol tarafından geliştirilen bir ödeme yöntemidir. Ayrıca trendyol cüzdanım kullanıcılara hediye para ile ödüllendirme yapmaktadır. Ödemelerin hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği trendyol cüzdanım ile her alışveriş için tekrar tekrar kart bilgilerinin girilmesine gerek kalmıyor.

Belirli zamanlarda da bonus para veren Trendyol, bu bonus paraları cüzdana yansıtıyor. Fakat kullanıcı bu bonusları kullanabilmek için cüzdanım uygulaması aktif hale getirmesi gerekiyor. Trendyol cüzdanıma erişebilmek için tıklayınız. Trendyol cüzdanımı aktif edebilmek için telefon numarasına gelen SMS doğrulamasını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Doğrulama sonrasında banka kartı ya da kredi kartı ile cüzdana bakiye yüklenebilmektedir. 10 dakika sonrasında para cüzdan hesabına aktarılacaktır.

Fakat belirtmek gerekirse EFT, havale ya da başka bir yöntem ile cüzdana para transferi gerçekleştirilmemektedir. En fazla 750 TL bakiye yüklenebilmektedir.

Trendyol Cüzdan Para Nasıl Kullanılır?

Trenyol’dan bir yenilik daha. “Harcadıkça kazandıran hayat kolaylaştıran” sloganıyla alışveriş tutkunlarına hitap eden Trendyol’da trendyol cüzdan ile alışveriş avantajlarını yakalayabilirsiniz. Trendyol cüzdanın alışverişteki avantajlarını sıralayacak olursak;

 1. Cüzdan hesabı açtığınızda anında 10 TL kazanabilirsiniz.
 2. Hesabınıza ilk 10 TL ve üzeri yüklemede de 10 TL daha kazanabilirsiniz.
 3. Alışveriş tutarının %2’si kadar trendyol para kazanabilirsiniz.
 4. Cüzdan bulunan tutarı istediğin zaman kartınıza iade olarak alabilirsiniz.

Trendyol Paylaş Kazan 2024

Trendyol uygulaması üzerinden kullanıcılar beğendiği ürünleri arkadaşlarınla paylaşarak para kazanabilmektedir. Paylaşılan ürünler gönderilen kişiler tarafından her satın alındığında kişi belirli miktar para kazanır. Bu miktar ise ürün fiyatının %5’i olmaktadır. Trendyol tarafından belirlenen tarih aralığında gerçekleşen kampanyalarda maksimum 75 TL kazanç sağlanabilmektedir. Trendyolda nasıl ürün paylaşılır?

 • Trendyol mobil uygulamasına girilir.
 • Beğenilen ürün seçilir ve paylaşılır.
 • Paylaşılan ürün başkası tarafından satın alındığında para hesaba yansıtılır.

Ürün paylaşarak para kazanacak olan kişilere ödüller, ürünün iptal ya da iadesi dikkate alınarak Trendyol tarafından belirlenen tarihinde Trendyol Para olarak trendyol cüzdanına aktarılacaktır. Trendyol uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş kazan! Paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazanılıyor. Kampanya boyunca maksimum 75 TL kazanılabilmektedir.

Trendyol Paylaş Kazan 100 TL İndirim Kuponu

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır; Trendyoldan 100 TL kazanabilmek için yukarıda da belirttiğimiz gibi paylaş kazan yaparak ya da koleksiyon paylaşarak 100 TL kazanabilirsiniz. Ayriyeten trendyolda satış yaparak 30 TL komisyon indirimi kazanabilmek içinde trendyolda satışa başlayabilirsiniz.

Trendyolda satış yapmak için tıklayınız. Bu link üzerinden satıcı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru tarihinden itibaren 15 gün içinde satışa başlayan kişilere %30’luk komisyon indirimi sağlanacaktır. Satıcı paneli üzerinden girişleri buradan yapabilirsiniz.

Trendyol Mağaza Açma Şartları 2024 Komisyon Oranları

Online satış yapmak isteyen girişimciler ve işletmeler Trendyol mağaza açılış sürecinden geçerek Trendyol mağazası açabilirler. Trendyol mağazası açmak, bu platformun düzenli müşterilerine ulaşarak Trendyol’da ürün satmayı, Trendyol’da satış yapmayı kolaylaştırabilir. Detaylı bilgi için Trendyol Mağaza Açma Şartları başlıklı yazımıza tıklayınız.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Gizli dedi ki:

  Trendyoldan nasıl para kazanılır? okudum ve başlıyorum

 2. Aslı dedi ki:

  Trendyoldan nasıl para kazanılır? hemennn deniyorum

 3. Ayşe dedi ki:

  Böyle güzel anlatımmı olur bravo