CepteHaber

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2021 (Yeni Yöntemler)

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2021 (Yeni Yöntemler)

Trendyol linkinden para kazanma, Trendyol linkinden ne kadar para veriyor, Trendyol Influencer işbirliği, İnstagram’da trendyol link para kazanma, Trendyol influencer, instagram’da trendyol linki para kazanma, Trendyol İnfluencer Başvuru, Trendyol influencer nasıl olunur, Trendyol nasıl para Kazanılır gibi konular hakkında araştırma yapan trendyol kullanıcıları için trendyoldan nasıl para kazanılır açıklıyoruz.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2021

Türkiye en büyük e-ticaret devlerinden biri olan Trendyol, bir yandan milyonlarca dolarlık satışla konuşuyor ve hatta satış yapan üye müşterileri için bile para kazanmaya devam ediyor. Black Friday gibi etkinliklerde büyük satış rakamlarına ulaşan Trendyol, çok yüksek gelirler yaratıyor. Trendyol, alışveriş yapan kullanıcıları ödüllendiren bir sistem geliştirdi. Cüzdan adı verilen bu sistemle kullanıcılar yaptıkları her alışverişten çok yüksek karlar elde edebilirler. Cüzdan uygulaması, her satın alma işleminin yanı sıra trendyol’un talep ettiği bazı özel görevleri yerine getirdiğinde de para veriyor. Yorum yapma, satın alma ve çeşitli bilgileri sisteme ekleme gibi ek görevlerle yüksek gelir elde etmek mümkün hale geliyor.

Trendyol Cüzdan ile Nasıl Para Kazanılır?

 • Cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz anda 20 TL cüzdan para kazanacaksınız.
 • Yaptığınız her satın alma, cüzdanınızdan% 2 para kazandırır. Örneğin 500 TL’lik alışveriş yaparsanız 10 TL kazanırsınız.
 • Yorum başına 5 TL kazanırsınız, ancak yalnızca onaylanmış yorumlar için ücret ödenmektedir.

Trendyol Linki İle Para Kazanmak

Trendyol ile para kazanma konusunda en net bilgilerden biri trendyol linkini paylaşmak olacak.

 • Trendyol’da satış yapan herhangi bir satıcı hesabından satış ortaklığı için başvurun.
 • Satış ortağı uygulamasında, bir bağlantıya yapılan her tıklama veya satın alma için para ödenir.
 • Yönlendirdiğiniz bağlantıyla satış yapıyorsanız, satış başına % 10-20 komisyon alacaksınız.
 • Linklerinizle 10.000 TL satarsanız yaklaşık 2.000 TL gelir elde edersiniz.
 • En önemlisi sosyal medya hesapları güçlü olan kişiler trendyol bağlantısını paylaşarak satış yapıyor ve iyi gelir elde ediyor.

N11 Online Mağaza Nasıl Açılır? 2021 Komisyon Oranları bilgi için yazımızı inceleyiniz.

Trendyol’da Yorum Yaparak Para Kazanmak

Trendyol’u pazarlamak için en yaygın para türlerinden biri yorum yapmaktır. Trendyol’a yorum yaparak yorum başına 5 TL kazanabilirsiniz. Yaptığınız her yorum trendyol hesabınıza yüklenir ve cüzdanınıza kaydedilir, böylece daha sonraki satın alımlarınız için kullanabilirsiniz.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2021 (Yeni Yöntemler)

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2021 (Yeni Yöntemler)

Trendyol İnfluencer İşbirliği 2021

Instagram’ın yaygın kullanımı trendyol link vererek para kazanma imkanı sunuyor. Özellikle influencer denen sosyal medya ünlülerinin bağlantısı ile merakla incelenen konu hakkında şu sözler söylenebilir. Sosyal medyada aktif takipçiniz varsa ve bir miktar geliriniz varsa, önerebileceğimiz yöntemlerden biri ürününüzü tanıtmaktır. Trendyol’un bağlantı kurarak para kazanma fikri var ve Trendyol’dan gelir elde etme konusunda ciddiyseniz yapmanız gereken ilk şey Trendyol’dan satın aldığınız ürünleri kendi bütçenizle sergilemek. Bildiğimiz gibi son zamanlarda Instagram’da sıkça karşılaştığımız “swipe up” adlı Türkçesi”yukarı kaydır” yaparak instagram story alanına yerleştirilen linke ait açılan sayfanın ürünleri fark edilecek. Trendyol’u satın alan takipçileriniz sayesinde hiçbir zaman ücretsiz “influencer marketing” kapsamında değerlendirilecek ve size gönderilen ürünlerle ürünlerinizi tanıtacaksınız. Bu sayede takipçilerinize yeni ürünler sunabilecek ve ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Ardından trendyol ile çalışmaya başlamış olacaksınız.

İlgilinizi Çekebilir-  Şifalı Ot ve Bitki Yetiştiriciliği ile Para Kazanma 2021

Trendyoldan 100 TL Kazanma

Trendyol’dan 100 TL kazanmak için yazımızda da belirtildiği gibi bir koleksiyon oluştururak veya paylaşarak 100 TL kazanabilirsiniz. Üstelik trendyolda satış gerçekleştirerek 30 TL komisyon indirimi kazanmak için trend satışlara başlayabilirsiniz. Trendyol’da satış yapmak için tıklayınız. Bu bağlantı üzerinden satıcı olmak için başvurabilirsiniz. Başvuru tarihinden itibaren 15 gün içerisinde satışa başlayanlara % 30 komisyon indirimi verilecektir. Buradan satıcı paneli aracılığıyla giriş yapabilirsiniz.

Trendyol Paylaş Kazan

Kullanıcılar, beğendikleri ürünleri Trendyol uygulaması üzerinden arkadaşlarıyla paylaşarak para kazanabilirler. Paylaşılan ürünler göndericiler tarafından her satın alındığında, kişi belirli bir miktarda para kazanır. Bu miktar ürün fiyatının %5’idir. Trendyol tarafından belirlenen tarih aralığında yürütülen kampanyalarda maksimum 75 TL kazanılabiliyor. Trendyol’da ürünler nasıl paylaşılır? Maddelerle açıklayalım.

 • Trendyol mobil uygulamasına giriş yapılır.
 • Tercih edilen ürün seçilir ve paylaşılır.
 • Paylaşılan ürün bir başkası tarafından satın alındığında, para hesaba yatırılır.

Ürünü paylaşarak para kazanacak kişilere, ürünün iptali veya iadesi dikkate alınarak, ödüller Trendyol tarafından belirlenen tarihte Trendyol Para olarak trendyol cüzdanına aktarılacaktır. Trendyol uygulaması üzerinden sevdiğiniz ürünü arkadaşlarınızla paylaşın! Paylaştığınız ürün arkadaşlarınız tarafından her satın alındığında, ürün fiyatının% 5’ine kadar cüzdan kuponu alırsınız. Kampanya süresince maksimum 75 TL kazanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Gizli dedi ki:

  Trendyoldan nasıl para kazanılır? okudum ve başlıyorum

 2. Aslı dedi ki:

  Trendyoldan nasıl para kazanılır? hemennn deniyorum

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.