Trendyol Satış Ortaklığı ile Para Kazanma 2023 (Yeni)

Trendyol Satış Ortaklığı ile Para Kazanma 2023 (Yeni)

Trendyol satış ortaklığı ile para kazanma, son dönemlerde karşımıza çıkan İnfluencerlarla beraber sık sık araştırılıyor. İnstagram kullanan hemen hemen herkes, fenomenlerin Trendyol ürünlerini indirimli bir şekilde paylaştığını görmüştür. Bu yüksek takipçili fenomenler Trendyol ürünlerini paylaşarak ne kadar kazanıyor? işte burada devreye Trendyol satış ortaklığı ile para kazanma giriyor. Yazımızda Trendyol influencer işbirliği nasıl yapılır, trendyol inflencer ne kadar kazanır? açıklıyoruz.

Trendyol Satış Ortaklığı Nasıl Yapılır?

Trendyol’un giderek yaygınlaşmasıyla sosyal medya hesaplarında fazla takipçisi olan fenomenler reklam olarak Trendyol ürünlerini hikayede paylaşıyor. Bu fenomenler sonuçta durduk yere hikaye ya da gönderilerinde ürün paylaşmazlar. Peki neden Trendyol ürünlerini hikayelerinde paylaşıyorlar? Cevabı ise Trendyol satış ortaklığı ya da diğer adıyla Trendyol Affiliate sistemi diyebiliriz. Trendyol İnfluencer olarak nitelendirilen bu kişiler, Trendyol ürünlerinin her bir satışından komisyon geliri elde ediyor.

Trendyol Satış Ortaklığı ile Para Kazanma 2023

Trendyol satış ortaklığı ile para kazanmanın ilk şartı geniş bir ağa ve çevreye sahip olmaktır. Ne kadar çok kullanıcıya reklam verirseniz ve ürün satışında ne kadar aracı olursanız, Trendyol influencer olarak o kadar çok para kazanırsınız.

Trendyol satış ortaklığı programı kapsamında çoğu zaman mizahi profiller ve yüksek takipçili kişiler reklamlar paylaşıyor. Fakat sadece Trendyol indirimli ürünlerini paylaşmak için açılan hesaplar da var. Geniş bir çevre ve reklam kapasiteniz varsa Trendyol satış ortaklığı ile para kazanma sizin için yeni bir gelir kapısı olabilir.

Trendyol Satış Ortaklığı ile Para Kazanma 2023 (Yeni)

Trendyol Satış Ortaklığı ile Ne Kadar Kazanırım?

Başvurunuz onaylanırsa ürünleri listeleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Trendyol satış ortaklığı komisyonu oldukça değişkendir fakat genel olarak her satış için ortalama %2 ile %3 arasında bir kazanç elde edersiniz. Birden fazla ürün listeleyerek satış ortaklığı da yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünlerin reklamını yaparak Trendyol komisyonu kazanabilirsiniz.

Trendyol Satış Ortaklığı Şartları ve Başvuru

Trendyol influencer başvurusu için tek yapmanız gereken bu formu doldurup cevap beklemek. Trendyol, satış yapacağınız Instagram hesabınızın kullanıcı adını soracak ve gerekli incelemeleri yapacaktır.

Trendyol satış ortaklığı başvurusu için vergi mükellefi olmanız da gerekebilmektedir. İnfluencer başvurunuz başarılı olması için vergi mükellefi olmanız gerekmez, ancak reklam sonrası tahakkuk eden gelirinizi çekmek için Trendyol fatura kesmeniz gerekmekte ve eğer vergi mükellefi olmazsanız ne yazık ki fatura kesemezseniz. Trendyol’dan ödeme alamazsınız. Bu şekilde yalnızca ücretsiz reklam yapmış olursunuz.

Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır?

Trendyol’dan para kazanmak yalnızca satış ortaklığı ile kalmıyor. Bunun dışında Trendyol cüzdan para kazanma da çok sık araştırılıyor. Trendyoldan para kazanmak isteyen kişiler Trendyol link paylaşarak, marka iş birliği yaparak para kazanabiliyor. Bunların dışında Trendyol koleksiyondan para kazanma ve Trendyol yorum yaparak para kazan özelliği ile pek çok kişi gelir elde edebiliyor.

Tüm bu Trendyol para kazanma yöntemleri hakkında detaylı bilgi için Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2023 (Yeni Yöntemler) başlıklı yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.