Trendyol Paylaş Kazan 2023 Paylaş Kazan Ne Zaman?

Trendyol Paylaş Kazan 2023 Paylaş Kazan Ne Zaman?

Trendyol paylaş kazan nasıl kullanılır, Trendyol Paylaş kazan ne zaman gelecek, Trendyol link paylaşma, Trendyol koleksiyon paylasma, Trendyol koleksiyon oluşturma para kazanma, Trendyol link para kazanma, Trendyol paylaş kazan, Trendyol koleksiyon nasıl oluşturulur, Trendyol koleksiyon oluşturma nasıl yapılır son dönemde yoğun bir şekilde araştırılıyor. Trendyol paylaş kazan ile para kazanmak isteyen kişiler içeriğimizden bilgi alabilirler.

Trendyol Paylaş Kazan 2023

Ülkemizin en popüler mağazalarından biri olan Trendyol, çok sayıda e-ticaret siteleri arasında üst sıralarda kendine yer edinmeyi başaran başarılı bir online alışveriş sitesidir. Alıcılara yoğun hizmet sunma konusunda köklü bir geçmişe sahip olan Trendyol, kampanyaları, indirimleri ve çeşitli promosyonları ile müşterilerinin dikkatini çekiyor.

Trendyol Paylaş Kazan Ne Zaman?

Trendyol Paylaş kazan 8-9-10-11 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. 8-9-10-11 Kasım tarihleri arasında 300 TL Trendyol Cüzdan Kuponu kazanabilirsiniz.

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır?

Trendyol Paylaş Kazan: Şu anda indirim ve kampanya günleri söz konusu olduğunda en çok takip edilen online alışveriş sitesi olan Trendyol, indirim almanın en iyi yollarından biri olan indirim kodu gibi fırsatlarla da öne çıkıyor. Bildiğiniz gibi indirim kuponları, kampanya ve etkinlikler düzenlemek gibi çok farklı eylemler Trendyol tarafından yoğun bir şekilde uygulanmaya devam ediyor.

Trendyol İndirim Paylaş Kazan 2023

Trendyol’un tüketicilerine sunduğu indirim ve avantajlara işaret eden yepyeni bir kampanya düzenlendi. Paylaş Kazan kampanyası ile 300 TL’ye varan cüzdan kuponları alabilir ve daha ucuz fiyatlarla alışverişinizi daha keyifli tamamlayabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu özel Paylaş Kazan’a, 4 farklı kampanyaya da katılım sağlanabilir. Bunlar:

 • Paylaş Kazan 1. Yöntem: Takip Ettiğin Satıcıyı Paylaş Kazan
 • Paylaş Kazan 2. Yöntem: Beğendiğin Ürünü Paylaş Kazan
 • Paylaş Kazan 3. Yöntem: Koleksiyonlarını Paylaş Kazan
 • Üç Kurguyu Tamamla Ekstra Kazan

Bu yöntemlerin şartlarını ve nasıl kullanılacağını yazımızın devamında başlıklar halinde sunduk.

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır? 2023

Paylaş Kazan yöntemlerinin birincisinde, satın almak istediğiniz ve beğendiğiniz ürünü arkadaşlarınızla paylaşmanız ve onlara bu ürünleri almalarını sağlamanız gerekiyor. Ürününüzü paylaştığınız arkadaşlarınız ürünü her satın aldığında 150 TL’ye varan cüzdan kuponu kazanma şansına sahipsiniz. Her ürün satın alımında ürün fiyatının %5’ine kadar olan cüzdan kodu hesabınıza aktarılır.

BENZER YAZI: Trendyol İnfluencer Başvurusu 2023 İnfluencer Ne Kadar Kazanır?

Trendyol Koleksiyon Paylaşma

Paylaş ve Kazan kampanyasının başka bir yönteminde, yapılması gereken oldukça basittir. Üyelik alanınızdaki Koleksiyonlarım sekmesine giderek kendiniz için yepyeni bir koleksiyon oluşturmanız gerekiyor. İşte hepsi bu kadar. Daha sonra oluşturduğunuz bu koleksiyonu arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekecektir. Paylaştığınız koleksiyon 25 adet kaydedilmeye ulaştığında 25 TL kazanacaksınız.

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır? Koleksiyon Paylaşma

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır? Koleksiyon Paylaşma

Satıcı Mağazalarını Paylaş Kazan

Trendyol’da takip ettiğiniz satıcı mağazalarını paylaş, paylaşılan linklerdeki satıcı mağazaları o linklerden gelen kişiler toplamı 50 takipçiye ulaştıktan sonra 25 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsiniz.

Bu 3 kurguyu tamamlayan kişiler + 75 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilecektir. Böylece toplamda 150 TL’ye kadar cüzdan kuponu kazanabilirsiniz. Ancak bu yöntemlerle kazanacağınız ürünler Trendyol Cüzdan hesabınıza aktarılacağı için kampanya öncesinde mutlaka bir Cüzdan hesabı oluşturmuş olmanız gerekmektedir.

Trendyol Paylaş Kazan Ne Zaman Yatacak? 2023

Ürün paylaşım ödülleri; Arkadaşlarınız tarafından satın alınan ürünün iptal veya iade durumu da dikkate alındığı için belirlenen tarih ve saatte cüzdan hesabınıza cüzdan kodu olarak aktarılacaktır. Kazandığınız alt limitsiz kuponlarınızı yine belirlenen tarihine kadar kullanabileceksiniz.

Koleksiyondan oluştur paylaş kazan ödülleri ise, cüzdan kuponu olarak Trendyol Hesabına tanımlanacaktır. Kazandığınız alt limitsiz kuponlarınızı belirlenen tarihine kadar kullanabileceksiniz.

Trendyol Paylaş Kazan Kampanya Şartları 2023

 • Trendyol.com, kampanya koşullarını ve geçerlilik tarihlerini değiştirme, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 • Trendyol.com, ürün pazarlama bilgilerini katılımcının e-posta adresine gönderme ve Trendyol.com hakkında bilgi vermek için bizimle iletişime geçme hakkını saklı tutar.
 • Katılımcılar bu soruyu peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Kampanyada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj elde etmeye çalışan kullanıcıların tespit edilmesi halinde, o kullanıcı ödüle hak kazanmayacaktır ve Trendyol doğacak tüm zararlar için yasal işlem yapma ve tazminat talep etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlamış ve önceden kabul etmiş sayılır.
  Kampanyamız, sistemlerimizden maksimum koleksiyon sayısı ile sınırlıdır.
 • Aynı kişiye ait hesaplar kampanya hesaplamalarına dahil edilmeyecektir.
 • Kazananlar, kampanyaya katıldıkları Trendyol’ da kayıtlı e-posta adresleri veya telefon numaraları aracılığıyla hediye bilgileriyle tanımlanır.
 • Trendyol kampanyaya katılım koşullarına uyup uymadığını değerlendirme ve doğrulama hakkını saklı tutar.
 • Katılımcıların Kampanya şartlarına uygunluğunun incelenmesi ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanlarına dayalı bilgiler kapsamında yalnızca Trendyol tarafından yapılacaktır.
 • Trendyol gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin bu koşulları ve kuralları değiştirebilir.
 • Kampanya ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü ihtilaf için her türlü Trendyol kaydı esas alınacaktır.

Birden Fazla Hesapla Kampanyaya Katılabilir miyim?

Maalesef hayır, yalnızca 1 hesap ile kampanyaya katılabilirsiniz. Eğer kampanyaya aynı cihaz üzerinden farklı bir isim ile katılmış olduğunuz tespit edilirse, kampanya katılım hakkınız anında iptal edilecektir.

Trendyol Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Her alışverişinizde %1 ve %2 Trendyol Para kazanabilirsiniz. Ayrıca iptal ettiğiniz siparişinizin tutarı da anında cüzdanınıza aktarılır. İptal gibi iade edilen siparişlerin tutarı da iade onaylandığında cüzdan hesabınıza aktarılmaktadır. Cüzdanda bulunan bakiyeyi, işlem yaptığın banka ya da kredi kartlarına iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Trendyol Elite, Cüzdan ile 300 TL ve üzeri yapılan harcamaların %2’si cüzdana yansıtılsın. Bunun dışında Trendyol yemek ve hızlı market harcamalarını yine cüzdan ile ödeyen kişiler %2 geri kazanılıyor.

Cüzdanınızda en fazla 1.250 TL değerinde Trendyol Para bulundurabilirsiniz. Ancak Trendyol Para telefon, altın, market ve dijital ürünlerde geçerli olmamaktadır. Cüzdana banka veya kredi kartı ile para yükleyebilirsiniz. Yüklenecek olan tutar anında cüzdan hesabınıza geçmektedir. Cüzdan limitin 750 TL olmaktadır. Fakat kimlik doğrulama işlemiyle bu limiti 10.000 TL’ye kadar yükseltebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.