Trendyol Hızlı Market Başvuru Nasıl Yapılır? 2023

Trendyol Hızlı Market Başvuru Nasıl Yapılır? 2023

Trendyol hızlı market nasıl kullanılır, Trendyol yemek başvurusu, Trendyol hızlı market başvuru nasıl yapılır, Trendyol hızlı market 25 TL indirim, Trendyol hızlı market çıkmıyor, Trendyol mağaza açma, Trendyol hızlı market şikayet, Trendyol hızlı market, Trendyol Hızlı market nerelerde var, Trendyol mağaza açma ücreti gibi merak ettiklerinizi içeriğimizde bulabilirsiniz.

Trendyol Hızlı Market Başvuru Nasıl Yapılır? 2023

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, yeni Hızlı Market hizmetini belirli süre önce hayata geçirdi. Bu özellik, kullanıcıların alışverişlerini evlerinden çıkmadan yapmalarına olanak tanıyor. Trendyol’un yeni hizmeti şu anda sadece belirli lokasyonlarda kullanılabilmektedir. İnternetin yaygınlaşması ile artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan e-ticaret platformları her geçen gün daha fazla tüketici tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple ülkemizde aktif olarak hizmet veren büyük e-ticaret platformları bulunmaktadır, bunlardan biri Trendyol’dur.

Trendyol, zaman zaman çeşitli tartışmalara konu olsa da Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biridir. Bugüne kadar tüketicilere milyonlarca ürün sunan platform, yeni bir hizmet sunmaya başladı. Trendyol’un “Hızlı Market” adlı yeni hizmeti, kullanıcıların online alışveriş yapmasına olanak sağlıyor.

BENZER YAZI: Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır? 2023 Maaş ve Şartları

Trendyol Hızlı Market 2023

Trendyol’un Hızlı Market özelliği 09:30 – 21:30 saatleri arasında kullanılabilir. Bu hizmeti kullanarak yaptığınız alışverişler yaklaşık 1 saat içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Hızlı Market özelliğini kullanarak ilgili mağazaların stoklarında bulunan tüm ürünlere ulaşabilir, yani anlaşmalı market zincirinde ihtiyacınız olan bir ürün varsa o ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Trendyol’un yeni hizmeti şu an anlaşmanın imzalandığı sitelerde aktif olarak kullanılabiliyor. Hızlı Market özelliğinin gelecekte daha büyük lokasyonlarda kullanılması bekleniyor. Trendyol’un internet üzerinden market alışveriş imkan veren yeni fonksiyonelliğinin başarısını zaman gösterecek gözüküyor.

Trendyol Hızlı Market Nasıl Kullanılır?

Trendyol’un online market işine gireceği bir süredir söylentiler arasındaydı. Şimdilerde ise bu gerçekleşti. Trenyol’un Hızlı Market özelliği, kullanıcıların evlerinden çıkmadan alışveriş yapmalarına olanak sağlayarak farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Fakat en azından şimdilik bu özellik Türkiye’nin tüm bölgelerinde mevcut değil.

Trendyol, Hızlı Market fonksiyonu için bazı yerlerde market zincirleriyle işbirliği yaptı. Kullanıcılar, Trendyol’un kabul ettiği market zincirlerine yakın bir yerde yaşıyorlarsa bu özelliği rahatlıkla kullanabilirler. Ayrıca Trendyol, Hızlı Market özelliği kapsamında kullanıcıları ağır ödemeler yapmaya zorlamıyor. Hizmet, sadece 3,99 TL teslimat ücreti ile 20 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

Trendyol Hızlı Market Siparişi Nerelerden Verilir?

Yukarıda yazımızda da belirttiğimiz gibi Trendyol, Hızlı Market için bazı yerlerde market zincirleriyle işbirliği yapmıştı. Bu marketler ise;

 • Üçler Süpermarket,
 • Happy Center,
 • Beyaz Fırın,
 • Gourmet Garage,
 • Snowy,
 • Teslimus,
 • Kim Market,
 • Özkuruşlar,
 • Namlı Market,
 • Ondan Market,
 • Seyhanlar Market,
 • Algida

satış noktalarından sipariş verebilmektedir. İlerleyen günlerde diğer satış noktalarını da eklenmeye devam edecektir. Ayrıca trendyol mobil uygulaması üzerinden hızlı market kategorisini seçerek siparişlerinizi anında oluşturabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme sistemi mevcut değildir. Yalnızca kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Son olarak sipariş tutarınızın en az 20 TL olması da gerekmektedir.

Trendyol Hızlı Market Başvuru 2023 Trendyol Yemek Başvurusu

Trendyol hızlı market uygulama geçildiğinden ve diğer bölgelere de yayılacağından Trendyol hızlı market başvuru ve trendyol yemek başvurusu birçok kişi tarafından araştırılıyor. Trendyol Yemek şimdi İstanbul’da, ilerleyen zamanlarda da Trendyol hızlı market Ankara ve diğer şehirlerde kullanıma geçecektir. Siz de başvurunuzda satılacak ürün kategorisi bölümüne Restoran (Trendyol Yemek) olarak işaretlemeli ve diğer bilgileri eksiksiz doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Trendyol Hızlı Market Başvuru Nasıl Yapılır 2023

Trendyol Hızlı Market Başvuru Nasıl Yapılır 2023

Yukarıdaki görselde olduğu gibi sizden istenen bilgiler bunlardır. Başvuru için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Trendyol hızlı market kurye başvurusu yapabilmek ve Trendyol go kurye başvurusu hakkında detaylı bilgi için Trendyol Go Kurye Maaş ve Şartları 2023 (Motorlu Kurye) tıklayınız.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.