Trendyol Go Maaş ve Şartları 2023 Motorlu Kurye Başvuru

Trendyol Go Maaş ve Şartları 2023 Motorlu Kurye Başvuru

Trendyol Go başvuru, Trendyol Go kurye kazanç, Trendyol go kurye maaş, Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır, motorlu kurye başvurusu, Trendyol araçlı kurye maaş, Trendyol araçlı kurye maaşları, Trendyol Go kurye kazanç hesaplama Trendyol araçlı kurye yorumları, Trendyol Go paket başı ücret, Trendyol Go kurye yorumları, Trendyol Go kurye maaşları gibi tüm araştırılanlar yazımızda yer alıyor.

Trendyol Go Kazanç 2023

Trendyol Go Kurye alımları yapacak firmanın belirli zaman aralıklarında çalışma paketleri bulunmaktadır. E-posta talebiniz onaylandıktan sonra, bu haftalık çalışma paketlerinden birini seçtiğinizde, saatlik ücretiniz de bu çalışma saatlerine göre belirlenecektir. Saatte 100 TL kazanabilir, Trendyol Go kuryeliği için iş görüşmesi sırasında tam tutarı kesin bir şekilde öğrenebilirsiniz. Trendyol Go ne kadar kazandırır: Yaklaşık 15.000 TL gelir elde etmek Trendyol Go kuryeliği ile mümkündür.

Trendyol Go Başvuru Şartları 2023

Trendyol Go başvuru formunu doldurarak yeni başlayan kurye alımları için ön talepte bulunabilirsiniz. Kendi işinize sahip olmak ve çalıştığınız kadar kazanabilmek için motorlu kurye veya hafif ticari araç ile kurye olmak için başvurabilirsiniz.

Trendyol Go Kurye Maaşları Ne Kadar?

Yazımızda daha öncede belirttiğimiz gibi Trendyol Go kazancını kendin belirle tarzı ile iş arayan kişilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Haftalık en fazla 70 saatlik çalışma durumunda ortalama 9.000 TL – 10.000 TL gelir elde edilebildiği cevabıyla Trendyol GO ne kadar kazandırıyor sorusuna açıklık getiriyoruz.

Trendyol Go ile kendi işinizi kurarak istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Gelirinizi çalışma saatlerinizle belirlemek için kurye olun. Trendyol Go ekibine kendi aracınızla katılın ve istediğiniz zaman çalışma esnekliğine sahip olun. Trendyol Go Kurye hizmeti ile belirlediğiniz günlerde ve belirlediğiniz bölgelerde kendi aracınızda çalışma imkanına erişmeniz mümkündür. Üstelik ödemelerinizi almak için ayın sonunu beklemiyorsunuz, ödemelerinizi her hafta alacaksınız.

Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Go başvuru formu için buraya tıklayınız. Başvuru formunda kişiden aşağıdaki görseldeki bilgilerin doldurulması istenmektedir.

Trendyol Go Kurye Başvuru Formu ve Şartları 2023

Trendyol Go Kurye Maaş ve Şartları 2023 (Motorlu Kurye)

Trendyol Go İş Başvurusu

Trendyol Go, akıllı cihazlar üzerinden online market alışverişlerinin yapılabilmesini sağlayan ücretsiz teslimat ile yarım saat içerisinde teslim sloganıyla başlayan Trendyol’un online market alışveriş uygulamasıdır. Trendyol Go kurye olarak çalışmak isteyen aşağıdaki bilgileri Trendyol Go başvuru formu üzerinde doldurması gerekir. Trendyol Go kurye başvuru formu bilgileri:

 • İsim – Soy isim
 • E-Mail
 • Telefon
 • Şirket tipi (şahıs şirketi açılmalı)
 • T.C Kimlik Numarası
 • Doğum Yılı
 • Şehir
 • İlçe
 • Bölge
 • Eğitim Durumu
 • Aracınız Olup Olmadığına Dair Bilgi
 • Kuryelik Tecrübeniz
 • Sahip Olduğunuz Tecrübeler
 • Referans Bilgisi

Trendyol Çalışan Maaşları 2023

2023 Trendyol çalışan maaşları, Trendyol Go dışında da Trendyol’da gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından araştırılıyor. Trendyol çalışan maaşları 2023:

DEPARTMAN ÜCRET
Araçlı Kuryeler 8.500 TL – 30.000 TL
Satış Müdürü 13.800 TL – 16.000 TL
Pazarlama 8.500 TL – 10.000 TL
Çağrı Merkezi 8.500 TL – 9.000 TL
İnsan Kaynakları 8.500 TL – 10.000 TL
Mühendislik 9.000 TL – 20.000 TL
Teknisyen 8.500 TL – 12.800 TL

Bu maaş miktarları, işe yeni başlayan çalışanlar ve kıdemli çalışanlar için değişebilir.

Trendyol Go Kurye Nedir?

Trendyol Go kuryeleri, müşterilerden gelen market ve restoran siparişlerini Trendyol uygulaması üzerinden 30 dakika içinde müşteriye ulaştırıyor. Bu market ve restoranlar Trendyol Go sözleşmesi kapsamında olup müşteriler uygulama üzerinden bulundukları bölgedeki market ve restoranları görüntüleyebilmektedir. Trendyol Go’da kendi aracınız ile de taşıyıcı olarak çalışabilirsiniz.

Trendyol Go kurye olarak kendi aracınızla satılan ürünleri istenilen adreslere alıp alıcıya teslim etmeniz yeterlidir. Trendyol, kendi aracı olan ve kurye olmak isteyenlere gelir elde etme imkanı sunuyor. Trendyol’da bu iş fırsatı ile kendi aracınızı sermaye olarak kullanabilirsiniz.

Böylelikle kendi sermayenizi belirlediğiniz bir şirket çatısı altında bir iş sahibi olursunuz. İş başvurusunda bulunduğunuzda sahip olduğunuz aracın modeli de önemlidir. Kurye olarak, bir motosiklet veya bir ticari araç ile çalışabilirsiniz. Trendyol go başvuru motorlu kurye olmak için ihtiyacınız olan her motosiklet modeli ile başvuru yapabilirsiniz.

Trendyol Go Kurye Maaş ve Şartları 2023 (Motorlu Kurye)

Trendyol Go Kurye Maaş ve Şartları 2023 (Motorlu Kurye)

Trendyol Go Ürünleri

Trendyol Go online alışveriş uygulamalarına olan yoğun talep ile Getir ve Banabi ile rekabet etmek isteyen Trendyol, yeni uygulamasıyla online pazar sektörüne giriyor. Şu anda sadece İstanbul’un bazı bölgelerine hizmet veren Trendyol Go, Getir ve Banabi için ciddi rakip olacağına işaret ediyor. Trendyol Go ürün çeşitleri;

 • Meyve & Sebze,
 • Süt, Şarküteri,
 • Et, Balık, Tavuk,
 • Fırın,
 • Konserve,
 • Bakliyat,
 • Temizlik Ürünleri,
 • Çay ve Kahve.

Daha önce online market pazarının büyük bir kısmına sahip olan Getir, Banabi’nin gelişiyle birlikte daha fazla kampanya üretmeye ve müşterilerine farklı yenilikler sunmaya çalıştı. Trendyol gibi ciddi bir markanın bu sektöre girmesi de şüphesiz aynı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar arasında rekabet ortamı yaratacaktır.

Trendyol Go Kurye Olmak için Başvur

Trendyol Go’da çalışmak için e-posta başvuru formunu doldurarak ilk adımı atın, 3 adımda başvurunuzu tamamlayarak Trendyol ailesine katılabilirsiniz. Kurye olmak istiyorsanız hemen Şimdi Başvur butonuna tıklayın. Daha sonra çalışmak istediğiniz aracı seçerek başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Öncelikle kişisel bilgilerinizin talep edildiği alanı doldurarak başlayabilirsiniz. Size geri dönebilmemiz için iletişim bilgilerini eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bir işletmeniz varsa, bilgilerinizi ve vergi numaranızı verebilirsiniz. Öte yandan işletmenin sahibi değilseniz TC kimlik numaranız ile başvurunuza devam edebilirsiniz.

Uygulamada bu noktada çalışmak istediğiniz şehir ve mahalle seçeneklerini belirlemeniz önemlidir. Araç sahibi olarak başvuruyorsanız, bir aracım var seçeneğini kontrol etmeyi unutmayın. Son olarak, herhangi bir mesajlaşma deneyiminiz veya yönlendirmeniz varsa, onlardan da bahsedebilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra

Devam butonuna tıklayarak ikinci adıma geçebilirsiniz. Trendyol, işe başlamadan önce kuryelerine özel olarak hazırlanmış eğitimler veriyor. Başvurunun ikinci adımında öğrenim görmek için müsait olduğun saatleri belirleyebilirsin.

Trendyol Go Online Eğitim

Trendyol Go, kuryelerinin profesyonelliğine çok duyarlıdır. Bu nedenle çalışanın daha profesyonel bir seviyeye getirmek için bu süreçte eğitimler düzenlemektedir. Başvurunuzun ikinci adımında eğitim alabileceğiniz saat dilimini seçmelisiniz. 90 dakikalık bu eğitim için size verilen zaman dilimlerinden ve yerlerden birini seçmeniz son derece önemlidir. Eğitim süresini seçtikten sonra başvurunuz alınır. Tüm bilgileri doğru girdiyseniz, bir ay da iki gün içinde geri dönüş tarafınıza sağlanacaktır.

BENZER YAZI: Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır? 2023 Maaş ve Şartları

Trendyol Hızlımarket Nedir?

Trendyol hızlımarket, market, fırın ve pastane gibi siparişlerin verebileceğini ve 30 dakika içerisinde adrese teslim edilen hizmettir. Trendyol hızlı market, diğer adıyla karşımıza Trendyol Go olarak çıkmaktadır. Trendyol Go şuan için İstanbul ilinde dağıtımlarını gerçekleştirmiş olsa da ilerleyen zamanlarda diğer illerde de uygulamaya konulacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Trendyol Ailesinin Bir Parçası Ol!

Türkiye’nin en gözde online alışveriş sitelerinden Trendyol ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Online başvuru ile Trendyol Sigorta ile iş sahibi olmak ve kendi işinizi yapmak oldukça kolay. Trendyol, iş kültürü, işyeri güvenliği, çalışanların kişisel gelişimi ve iş sistemi açısından kanıtlanmış bir sicile sahip bir şirkettir. Bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, başvurunuzu gönderin. Mevcut çalışma alanında olduğunuz sürece, nerede olursanız olun sisteme giriş yaparak çalışmaya başlayın.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
 1. gogo dedi ki:

  her şeyiyle doğru