CepteHaber

Trendyol Go Kurye Başvuru Formu ve Şartları 2021

Trendyol Go Kurye Başvuru Formu ve Şartları 2021

Trendyol Go Kurye, Trendyol Go başvuru, Trendyol Go kurye maaşları, Trendyol Go kurye kazanç, Trendyol Go Kurye iş başvurusu, Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır, Trendyol Go kurye ne kadar kazanır, Trendyol Go iş Başvurusu gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler trendyol go kurye hakkında tüm bilgilere içerğimizden erişebilir.

Korona virüsü sonrası online alışveriş uygulamalarına olan yoğun talep ile Getir ve Banabi ile rekabet etmek isteyen Trendyol, yeni uygulamasıyla online market sektörüne girdi. Şu anda sadece İstanbul’un bazı bölgelerine hizmet veren Trendyol Go, Getir ve Banabi için ciddi rakipler olacağı gözüküyor. Daha önce online market işinde pazarın büyük bir kısmına sahip olan Getir, Banabi’nin gelişiyle birlikte daha fazla kampanya üretmeye ve müşterilerine farklı yenilikler sunmaya çalıştı. Trendyol gibi ciddi bir markanın bu sektöre girmesi şüphesiz, tüketiciye fayda sağlayacak gibi öngörülüyor.

Trendyol Go Kurye Nedir?

Trendyok go, Trendyol’un akıllı cihazlar üzerinden online alışveriş yapmanızı sağlayan ve piyasa fiyatına ücretsiz teslimat ile 30 dakika teslimat sloganıyla sunulan online market uygulamasıdır.

Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Go başvuru formunu doldurarak yeni başlayan kurye alımları için ön başvuru yapabilirsiniz. Motorlu kurye veya hafif ticari araç kuryesi olmak için başvuruda bulunabilirsiniz, böylece kendi işinize sahip olabilir ve bir o kadar da kazanabilirsiniz. Trendyol go başvurusun bu link üzerinden yapabilirsiniz.

"<yoastmark

Trendyol Go İş Başvurusu Şartları 2021

Bir araca veya motora sahip olmak ve kurye deneyimine sahip olmak, ön başvuru yaparken size avantajlı bir başlangıç sağlayacaktır. Bunların dışında;

  • Psikoteknik belgeler ve SRC 4 olmalı,
  • Ehliyetiniz olmalı,
  • En az lise diploması bulunmalı,
  • Sabıka kaydı temiz olmalıdır.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2021 (Yeni Yöntemler) bilgi almak için tıklayınız.

İlgilinizi Çekebilir-  İnternetten Ne Satabilirim? 2021 İnternette Çok Satan Ürünler

Trendyol Go Kurye Nasıl Olunur?

Öncelikle yukarıda belirttiğimiz gibi Trendyol Go sayfasından talebinizi iletmeniz gerekiyor. Başvurunuzdan sonra geri bildiriminiz olumlu ise bir eğitim programı belirlenecektir. Alacağınız bu eğitimde sipariş alma, sipariş takibi, kazanç modelleri, gelir artırma yolları, iletişim ve saha çalışması yöntemleri detaylı olarak anlatılacaktır. Eğitim sonrasında bazı donanımlar aracınıza dahil edilecek ve müşterilere sorunsuz ve taze bir şekilde teslim edilecektir.

Trendyol Go Kurye Ne Kadar Kazanır?

Bu amaçla da kurye alımları yapacak olan firmanın belirli saat aralıkları olan çalışma paketleri bulunuyor. Kuye talebiniz onaylandıktan sonra, bu haftalık çalışma paketlerinden birini seçtiğinizde, saatlik ücretiniz de bu çalışma saatlerine göre belirlenir. Saatte ortalama 25 TL – 35 TL kazanabilir, iş görüşmesi sırasında Trendyol Go kuryeliği için kesin rakamları öğrenebilirsiniz. Haftalık en yüksek 70 saatlik çalışma paketleri ile Trendyol Go kuryesi ile aylık ortalama 10.000 TL kazanmak mümkün olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.