Tiktoktan Nasıl Para Çekilir? 2023 Tiktok Para Çekme Limiti

Tiktoktan Nasıl Para Çekilir? 2023 Tiktok Para Çekme Limiti
A+
A-

Tiktoktan nasıl para çekilir adlı yazımızda Tiktok para çekemiyorum, Tiktok parası kaç günde yatar, Tiktok para Çekme hangi banka, Tiktok hak sahibi ne demek, Tiktokta para ne kadar olunca çekilir, TikTok parası hesaplama, Tiktok banka hesabı ekleme, TikTok IBAN kabul etmiyor gibi konulara yer veriyoruz.

Tiktoktan Nasıl Para Çekilir? 2023

Tiktoktan nasıl para çekilir, tiktok hesabında para ne kadar olunca çekilir, kaç günde hesaba yatar, tiktok hesaba banka hesabı nasıl eklenir gibi konular tiktok üzerinden para kazanan kişiler tarafından araştırılıyor. Tiktok bilindiği gibi son zamanlarda sosyal medya kullanıcıların yeni gözdesi. Bu platform üzerinden para kazanmak isteyen kişiler öncelikle tiktoktan nasıl para çekilir araştırıyor. Yazımızda tiktok kazanç hesaplama ve tiktokta nasıl fenomen olunur bu gibi konular yer alıyor.

Tiktok kaç jeton olunca para çekilir?

Tiktoktan para çekmek için hesabınızda 30 dolar olması gerekir.

Tiktok para hesaba ne zaman geçer?

Tiktok para çekme işlemini onayladıktan sonra 12 gün ya da 15 gün içinde tanımlı banka hesabına para yatar.

Tiktok para çekme limiti 2023 ne kadar?

Tiktok günlük para çekme limiti 1000 dolar olmaktadır.

Tiktok hangi bankayla çalışıyor?

Ödeme alabilmek için hangi banka hesabını bağladıysanız o banka üzerinden paranızı çekebilirsiniz.

Tiktoktan para çekmek için ne gerekli?

Tiktok para çekmek için 18 yaş üstü olmak, 1000 takipçi sayısına sahip olmak ve hesabınızda 30 dolar olması gerekiyor.

Tiktok Banka Hesabı Ekleme Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta fenomen olan ve video çeken pek çok kullanıcı hesaplarından nasıl para çekileceğini merak ediyor. Hesabınızdan para çekebilmek için öncelikle bir banka veya kredi kartınızın olması gerekir. Bunların olmaması durumunda kazandığınız parayı çekmeniz veya hesabınıza yatırmanız ne yazık ki mümkün değildir.

Tiktok Banka Hesabı Ekleme

 • Tiktok’ta hesabınızı kartınızla birleştirmek ve eklemek için “Ayarlar” bölümünden mevcut banka hesabınızı ekleyebilirsiniz.
 • Burada bir “Para çekme yöntemi ekle” bölümü olacak.
 • Bu sekmenin alt kısmında “Banka hesabını bağla” seçeneği olacaktır.
 • Buraya hemen tıklayarak hesabınızı ekleyebilirsiniz.
 • Mevcut banka hesabınızı eklemek için telefonunuza 4 haneli bir doğrulama kodu gönderilecektir.
 • Bu kodu girdikten sonra hesabınızı aktifleştirdiğiniz bölümü doldurarak hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Tiktok para çekme işlemi için girilmesi gereken bilgiler:

 • Hak sahibinin adı
 • Hak sahibinin adres bilgileri
 • E-posta
 • SHIFT/BIC Kodu
 • IBAN

Tüm bu bilgileri girdikten ve onayladıktan sonra banka bilgileri hesabınıza eklenmiş olacak.

Tiktoktan Nasıl Para Çekilir? Tiktok Ödeme Yöntemi

Tiktoktan Nasıl Para Çekilir? 2023 Tiktok Ödeme Yöntemi

Tiktoktan Nasıl Para Çekilir? Tiktok Para Çekme İşlemi

 • Öncelikle Tiktok hesabına giriş yapılır ve Ayarlar seçeneğine tıklanır.
 • Burada ödeme limitleri ve bakiyeleri görebilirsiniz.
 • Ardından Ayarlar bölümünde bulunan ”Bakiye” bölümüne giriş yapılır.
 • Canlı Yayın Hediyeleri” bölümünde en az 30 dolar olması gerekmektedir.
 • Bakiyenin gördüğü yerde ”Parayı Çek” butonu mevcut.
 • Bu butona tıkladıktan sonra para çekme işlemi onaylanmaktadır.
 • Para çekme işlemine onay verildikten sonra 10 ve 15 gün içerisinde hesaba para aktarılacaktır.
 • Para hesaba geçtikten sonra banka ya da ATM üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Tekrar belirletelim Tiktokta hesabınızda parayı çekebilmek için en az 30 dolar olması gerekir.

TikTok’ta Fenomen Nasıl Olunur?

Açmış olduğunuz hesap kişisel bir kullanıcı hesabı olmalı, yüzünüzün belli olduğu güzel bir resim yükleyip kendinize bir isim belirlemelisiniz. Fenomen olup uygulamada hemen yükselmek isteyebilirsiniz ama bunun için belirli bir zaman harcamanız gerekmektedir.

Açmış olduğunuz hesap kişisel bir kullanıcı hesabı olmalı, yüzünüzün güzel bir fotoğrafını yüklemeli ve kendinize bir isim seçmelisiniz. Hemen fenomen olup adınızı tiktokta duyurmak istemeniz normal. Fakat bu biraz zaman, emek ve çaba gerektirecek. Trend olan tiktok videolarından ve akımlardan yararlanarak adınızı daha fazla kişiye duyurabilir, keşfete düşebilir ve daha fazla takipçiye ulaşabilirsiniz.

Tiktok Kazanç Hesaplayıcı

Tiktok para hesaplama, tiktok kazanç hesaplayıcı uygulamaları ile sizin ve başka bir hesabın aylık ne kadar kazandığını sorgulayabilirsiniz. Bu hesaplayıcıların sonuçları ortalama fiyatlardan oluşur. Hesap takipçi sayısı, beğeni, gönderi kalitesi, özgünlük ve daha birçok kritere göre artar ya da azalabilir.

Tiktok para hesaplama uygulamaları ve sitelerini kullanarak aylık veya haftalık ortalama gelirinizi öğrenebilirsiniz. Kullanıcı adınızla para hesaplama uygulamalarına giriş yaparak adımları takip edebilirsiniz. Hesaplama işlemleri için her sitenin güvenilirliği farklıdır.

En güvenilir siteleri ve uygulamaları seçerek kullanıcı bilgilerinize zarar vermeden hesaplamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı adınız ve şifrenizle güvenilmeyen sitelere giriş yaptığınızda, kişisel bilgilerinize zarar vererek hesabınızın spam olmasına bile neden olabilir.

Sizin için önerebileceğimiz Exolty Para Hesaplayıcı ile Tiktok ile ne kadar kazanabileceğinizi kolayca ve güvenle hesaplayabilirsiniz. Bu uygulama ile videodan ne kadar para kazanabileceğinizi öğrenebilir ve aylık gelirinizi sorgulayabilirsiniz. Kendi hesabınıza ek olarak, ilginizi çeken başka bir kullanıcının da ne kadar kazandığını görebilirsiniz.

İLGİLİ YAZI: Tiktok Para Hesaplama 2023 Tiktok Kazanç Hesaplama

Tiktoktan Para Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?

Tiktoktan para kazanabilmek için uygulamada ayarlanan para biriminin ülkeniz tarafından desteklenmesi gerekir. Hedef kitlenize uygun özgün, kaliteli içeriklerinizi hazırladığınızda izlenme sayınız ve beğeni sayınız artacaktır. Fenomen haline geldiğinizde Tiktok’tan para çekemiyorum ne yapmalıyım diyorsanız para çekme işleminde sorun yaşamış olma ihtimaliniz daha yüksek.

Bu soruna yanıt olarak sizlere verilen adımları takip ederek tekrar paranı çekmeyi deneyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin ve IBAN numarası gibi hesap bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kişisel ve hesap bilgilerinizle ilgili bazı sorunlardan sonra para çekme işleminiz geçici olarak engellenebilir. Bu tür sorunlarla karşılaştığınızda bir süre beklemeniz gerekmekte. Belirli bir zaman geçtikten sonra Tiktok bakiyenizden istediğiniz tutarı kartınıza aktarabilirsiniz.

TikTok Cüzdan (Wallet) Nedir?

Canlı yayın açarak belirli bir kitleye ulaşan ve aktif halde bu uygulamayı kullanan kullanıcılar için hediye ve jetonların biriktirildiği bölümdür. Kitlenizin size verdiği bağışlar burada birikir. Tiktok cüzdan nasıl açılır:

 • Tiktok uygulaması açılır.
 • Profile girilir.
 • Sağ üst köşede bulunan 3 nokta işaretine tıklanır.
 • Cüzdan kısmına tıklayıp toplanan jetonlar görüntülenebilir.

İLGİLİ YAZI: TikTok Hediye Fiyatları 2023 (YENİ) Tiktok Hediye Puanı Hesaplama

Tiktok Hesabı Nasıl Silinir?

Tiktok hesabı nasıl silinir: Hesabınızı kalıcı olarak silmeye karar verdiyseniz, Android veya iOS mobil cihazınız üzerinden Tiktok uygulamanıza giriş yapmanız gerekir. Hesabınıza eriştikten sonra, profilinize giriş yapmanız ve ikinci adım olarak profil resminize dokunmanız gerekecektir. Açılan bu sayfada 3 nokta simgesine tıklayarak, Hesabımı Yönet bölümünde en altta Hesabımı Sil seçeneğine tıklanır ve bu şekilde tiktok hesabı kalıcı olarak silinir.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.