Tiktok İzlenme Hilesi 2023 Şifresiz İzlenme

Tiktok İzlenme Hilesi 2023 Şifresiz İzlenme
A+
A-

Tiktok izlenme hilesi ücretsiz nasıl yapılır, Tiktok görüntülenme hilesi şifresiz, Tiktok izlenme hilesi 2023 ücretsiz, Tiktok izlenme hack, Tiktok izlenme arttirma ücretsiz nasıl yapılır, Tiktok bedava izlenme ve Tiktok görüntülenme için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tiktok İzlenme Hilesi 2023

Tiktok, eğlenirken para kazanmak konusunda pek çok kişinin gözdesi halinde. Son zamanlarda daha da popülerleşen tiktok birçok kişinin online para kazanma konusunda gelir kapısı haline geldi. Hal böyle olunca yeni yeni tiktok videosu çeken kişiler Tiktok izlenme hilesine başvuruyor. Başta oldukça kolay gözükse de tiktok videolarından para kazanmak, ekstra zaman gerektirebiliyor.

Tiktok izlenme hilesi, birden para kazanmak isteyen kullanıcılar tarafından daha fazla araştırılıyor. Elbette eski kullanıcılara ve Tiktok fenomenlerine göre Tiktok’a yeni katılan kullanıcıların izlenme sayıları düşük olacaktır. Bu zamanla ve uğraşla gelişebiliyorken Tiktok izlenme hilesi ile de mümkün hale geliyor. İnsanların ilgi ve beğenisini çekebilmek için üretken ve özgün olmanız durumunda izlenme hilesine de gerek kalmayacaktır.

TikTok İzlenme Sayısı

Tiktok, kullanıcıların uygulamadaki aktifliğine, devamlılığına ve takipçi sayısına göre kişiyi öne çıkarıyor. Kişinin ne kadar çok beğenisi, ne kadar çok izlenmesi ve takipçisi varsa yüklenen tiktok videoları o kadar çok Keşfet’e düşer. Bu nedenle pek çok kişi Tiktok takipçi hilesi ve tiktok izlenme hilesi ücretsiz olarak sağlanıyor mu merak ediyor. Kullanıcının belirli sayıda takipçisi ve izlenme sayısı varsa tiktoktan para kazanması kaçınılmaz oluyor.

TikTok İzlenme Sayısı ve Tiktok Kazanç Hesaplama

Tiktokta paylaşılan bir video için 1.000 izlenme ile yaklaşık 0,90 ile 1.10 cent arasından para kazanabilirsiniz. Tiktok’a düzenli bir şekilde video yükleyen kişilerin izlenme sayıları arttıkça kazandıkları para da o derece artar. Daha kolay anlatım için aşağıdaki tabloda kaç izlenme ve takipçiye kaç para verilir açıklıyoruz. Tiktok kazanç hesaplama:

İzlenme Sayısı Bir Günde Paylaşılan Video Ortalama Aylık Kazanç
5.000 1 video 1.000 TL
10.000 2 video 4.500 TL
50.000 2 video 20.000 TL

Tiktokta 10.000 izlenme sayısı ile günde 2 video yükleyen bir kullanıcı ay sonunda yaklaşık 4.500 TL tiktoktan kazanç sağlayabiliyor.

TikTok İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Tiktok izlenme hileleri, ay sonunda daha fazla kazanmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Tiktok izlenme hilesi ve Tiktok beğeni hileleri en kolay yöntemlerden biridir. Videolarınızın izlenme sayısını arttıracak sizlere izlenme hilesi veren birçok internet sitesi bulunuyor. Elbette Tiktok izlenme hilesi ücretsiz olarak bildiği gibi bu hizmeti ücretli olarak sunan sitelerde mevcut. Tiktok izlenme hilesi siteleri ile paket satın almanız durumunda izlenme sayıları tiktok hesabınıza tanımlanmaktadır. Peki Tiktok izlenme fiyatları ne kadar gelin yazımızın devamında inceleyelim.

Tiktok İzlenme Hilesi 2023 Ücretsiz Nasıl Yapılır?

TikTok İzlenme Hilesi Fiyatları Ne Kadar?

Tiktok izlenme sayısı için hizmet satın alabileceğiniz tiktok izlenme hilesi uygulayan siteler ve paket fiyatları;

İnternet Sitesinin Adı 1.000 İzlenme 5.000 İzlenme 10.000 İzlenme 50.000 İzlenme 500.000 İzlenme
İnstatakipci 6.90 TL 24.50 TL 44 TL 195 TL 1.800 TL
İyismm 4.90 TL 19.90 TL 139.90 TL 849.90 TL
Medyamagaza 5 TL 15 TL 20 TL 75 TL
Takipavm 5 TL 15 TL 25 TL 75 TL 500 TL
Garantilihizmet 6 TL 20 TL 30 TL
eftenimedya 4 TL 20 TL 75 TL 400 TL

Tiktok İzlenme Arttırma Ücretsiz

TikTok’ta izlenme sayısı arttırmanın en önemli detayı, videonuzun uygulamanın “keşfet” bölümüne düşmesidir. Bunun için kullanmanız gereken yöntemlerden birincisi videonuzu paylaşırken kullandığınız etiketlerin daha fazla etkileşim alabileceğiniz TikTok keşfet etiketlerinden olması gerekir. Tiktok Keşfet etiketlerinden bazıları;

 • #kesfet
 • #kesfetedusurunbeni
 • #trend
 • #kesfetedus
 • #foryourpage
 • #fyp
 • #foryou

Bu etiketlerden en fazla 6 tanesini seçip video açıklamanıza eklerseniz “keşfet” bölümüne düşmeniz daha kolay olacak ve doğal olarak izlenme sayınız oldukça artacaktır. Videolarınızda daha fazla etiket kullanmak yarardan çok zararlı olabilir buna dikkat etmelisiniz.

TikTok keşfete düşmenin bir başka yolu da güncel etiketleri takip etmektir. Güncel tiktok etiketlerini inceleyerek en çok kullanılan 3 etiketi seçin. Bu 3 etiketi ve yukarıda belirttiğimiz 3 etiketi video açıklamanızda paylaşın. Yine bu yöntem videonuzun TikTok Keşfet bölümüne düşmesini sağlayacak ve izlenme sayınız çarpıcı bir şekilde artacaktır.

Üçüncü ve son yöntem ise VPN kullanımıdır. Herhangi bir VPN uygulamasıyla Amerika’ya bağlanmanız gerekir. Ardından açıklama kısmına #fyp #kesfetteyiz @Tiktok yazarak videonuzu yükleyin. Bu yöntem de izlenme sayınızı artıracaktır.

TikTok İzlenme Arttırma Püf Noktaları

 • Paylaştığınız TikTok videolarının yeni akımlardan oluşturmaya özen göstermelisiniz.
 • TikTokta paylaştığınızda videonun daha fazla beğeni ve yorum alabilmesi için arkadaşlarınızdan, tanıdıklarınızdan ve ailenizden DM yoluyla yardım almayı unutmayın.
 • TikTok videolarınızı 17:00-20:00 saatleri arasında paylaşarak etkileşim oranını artırabilirsiniz.
 • Videolarınıza popüler sesler eklemeyi de unutmayın.
 • Video kalitesi de dikkat etmeniz gereken bir diğer noktadır. Kaliteli videolar daha çok ilgi görecek ve izlenme sayınızın artmasında etkili olacaktır.

Tiktok izlenme sayısı arttırma hakkında yayınladığımız içeriğimizde hileye başvurmadan da izlenme sayınızı arttırabilecek püf noktalarına değindik. Herhangi bir internet sitesinden Tiktok izlenme hilesi uygulamak yerine doğal yollar ile özgün videolarınızı daha çok kişiye duyurabilirsiniz.

TikTok İzlenme Hilesi Gerçek mi? İşe Yarar mı?

Bazı internet sayfaları izleme hilesini satıyor ve bazı siteler ise bunu vaat ederek pek çok kişiyi kandırabiliyor. Tiktok izlenme hileleri bazı sayfalar tarafından sağlanırken, bazı sayfalar yalnızca dolandırıcı olabiliyor. Ne yazık ki, birçok kullanıcı bu sorunu yaşamıştır. Kredi kartı bilgilerinin çalınması, hesap bilgilerinin çalınması gibi sorunlar yaşanmaması adına oldukça özen gösterilmelidir.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.