Tiktok Filigransız Video İndir 2023 (sssTiktok) Tiktok Logosuz Video

Tiktok Filigransız Video İndir 2023 (sssTiktok) Tiktok Logosuz Video
A+
A-

Tiktok logosuz video indirme nasıl yapılır, Tiktok yazısı olmadan video indirme, TikTok filigransız, TikTok filigransız video indir HD, sssTikTok, TikTok filigransız video indir Apple, TikTok filigransız video indir iPhone, TikTok logosuz video indirme, TikTok logosu olmadan video indirme, Tik Tok video indir ile ilgili tüm konular yazımızda..

Tiktok Filigransız Video İndir 2023 sssTiktok

Milyonlarca kullanıcıyı içinde barındıran tiktok, gün geçtikçe daha da popüler olmaya ve yeni yeni fenomenler oluşturmaya devam ediyor. Sosyal medya uygulamaları arasında videolu paylaşımlar ile adından sık sık söz ettiren tiktokta sayısız video yayınlanmaya devam ediyor. Ancak kullanıcılar tiktok üzerinden çektikleri videoları farklı platformlardan paylaşmak istediklerinde tiktok filigran videoya yerleştiriliyor.

Kullanıcılarda bu durumda filigran olmadan video indirme, filigransız tiktok videolarını tercih ediyorlar. Filigransız tiktok videosu nasıl indirilir diyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalı, verdiğimiz adımları takip etmelisiniz.

TikTok’taki içerik üreticileri, yayınladıkları videoları cihazlarına indirebilmeyi seçebilirler. Çekmiş oldukları herhangi bir videonun yan tarafından bulunan Paylaş butonuna tıkladıklarında “Videoyu Kaydet” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıkladığınızda, video doğrudan telefonunuza gider. Ancak daha öncede bahsettiğimiz gibi belirli aralıklarla görünen filigranlar videonun farklı bölümlerine yerleştirilmiştir.

Tiktok Filigransız Video İndir 2023 Tiktok Logosuz Video

Bu filigran, TikTok simgesini ve kullanıcı adını içermektedir. Yayıncı videonun indirilmesini istemiyorsa bu seçenek görünmez. Fakat tiktok videolarını filigran olmadan indirmek de mümkündür. Yazımızda tiktok’ta nasıl video indirilir açıklıyoruz.

Tiktok Logosu Olmadan Video İndirme 2023 sssTiktok

Herhangi bir programa gerek kalmadan filigran olmadan video indirmek için birçok web sitesi var. Ancak, en popüler olanlardan biri üzerinden işlemleri anlatacağız. Bu siteler genellikle aynı işletim mantığına sahiptir. Tiktok filigransız video indir:

  • sssTikTok .com a giriş yapın. (Burası videoyu indirmeyi sağlayan internet sitesidir)
  • TikTok’ta seçtiğiniz videonun linkini almak için öncelikle Paylaş butonuna tıklayın, ardından  Bağlantıyı Kopyala butonuna basın ve açılacak internet sitesindeki alana bu linki yapıştırın.
  • İndir butonuna tıklandığında “Your Video is Converting” yazısını karşınıza çıkacaktır. Ortalama birkaç saniye içerisinde işlem tamamlanacak ve siz 3 farklı seçenek sunulacaktır.
  • Verilen bu seçeneklerden ilk ikisine tıklayarak doğrudan videoyu indirebileceksiniz. 3. seçenek ise seçtiğiniz videoyu MP3 formatında kısacası yalnızca ses olarak indirecektir.

Sizlere belirttiğimiz adımları uygulayarak filigran olmadan tiktok videolarını / filigransız tiktok videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

TikTok Videoları Nasıl İndirilir?

TikTok videosunu indirmenin birkaç yolu vardır. Bunun için kullanılabilecek en kolay yöntem, TikTok’un kendi sunduğu indirme özelliğini kullanmaktır. Fakat bunun için videoyu paylaşan hesabın herkese açık olması gerekir. Aşağıdaki adımları uygulayarak TikTok uygulaması üzerinden TikTok videosunu indir işlemi;

  • Öncelikle telefonunuzda bulunan TikTok uygulamasına giriş yapın.
  • Daha sonra indirmek istediğiniz videoyu seçin.
  • Sağda yer alan Paylaş simgesini seçin.
  • Çıkan seçenekler arasında yer alan Videoyu Kaydet butonuna tıklayın.
  • Evet bu kadar. TikTok indirmek istediğiniz videoyu otomatik olarak telefonunuza bu şekilde kaydedecektir. Cihazınızda yer alan Galeri ya da Dosyalar uygulamasıyla indirdiğiniz videoyu görüntüleyebilirsiniz.

TikTok videosu indirme işlemini anlattık. Ancak bu şekilde cep telefonlarına indirilen videolarda filigran, yani TikTok logosu yer alacaktır. Filigransız tiktok videosunu indirmek için yukarı da anlattığımız işlemi uygularsanız TikTok yazısı olmadan da videoları indirebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.