Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik Şartları 2023 Başvurusu

Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik Şartları 2023 Başvurusu

Tarım kredi kooperatifi market bayilik şartları 2023 yılında değişti mi? Market bayiliği başvuru şartları nelerdir gelin birlikte inceleyelim. İşte Tarım kredi market bayiliği için şartlar.

Tarım Kredi Market Bayilik Şartları 2023

Tarım Kredi Marketlerini neredeyse her yerde görmeye başladık. İlk olarak 2017 yılında İstanbul’a hizmet vermeye başlayan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri 2023 yılında 300’den fazla şubesi bulunmaktadır. Bayilik veren marketler arasında pek çok kişinin dikkatini çeken Tarım Kredi Kooperatifi marketleri bayilik hakkında tüm bilinmesi gerekenler yazımızda yer almaktadır.

Kar elde etme düşüncesinden önce kuruluş amacı; Tarım Kredi Birlik üyesi çiftçilerin ürünlerini en uygun fiyatlarla halka sunmaktadır. Son dönemde popüler hale gelen bayilik veren firmalar arasında market zincirlerinden biri olan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri girişimcilerin yeni gözdesi halinde.

Tarım Kredi Kooperatifi Market bayilik almak isteyen kişiler en çok Tarım Kredi Kooperatifi bayilik veriyor mu? sorusunu soruyor. Bayilik veriliyorsa bayilik şartları neler? gibi Tarım Kredi Kooperatifi market alanında merak edilen soruları yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik Veriyor mu?

Tarım Kredi Kooperatif market bayilik için başvurmadan önce, Tarım Kredi Kooperatifinin Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından kurulan “Özel Hukuk Tüzel Kişisi” çerçevesinde faaliyet gösteren bir kooperatif oluşumu olduğunu belirtelim. Yani genel olarak bir devlet kurumu sayılmadığı için aslında franchise verebilen bir kuruluştur.

"<yoastmark

Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik Veriyor mu? Tarım Kredi Kooperatifi market bayiliği için internet sitesinde yaptığımız araştırmada herhangi bir bayilik bilgisine rastlayamadık. Bu nedenle şu anda Tarım Kredi Kooperatifi’nin market bayiliği vermediğini söyleyebiliriz. Fakat Tarım Kredi Kooperatif Market bayilik başvurularınız için konunun alt kısmında bulabileceğiniz iletişim kanallarından net bilgi alabilir ve ileride bayilik alanında herhangi bir çalışma olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik Şartları

Tarım Kredi Kooperatif Market, diğer süpermarket zincirleri gibi bayilik şartı olarak büyük bir mağaza, personel planlaması ve diğer işlemlerin tamamlanmasını beklemektedir. Ancak şu anda bayilik imkanı olmadığı için Tarım Kredi Kooperatif Market bayilik koşulları hakkında kesin bilgi vermek yanlış olacaktır.

Fakat Tarım Kredi Kooperatifi ile iş ortağı olmak isteyen çiftçiler için internet sitesinde “Ortağımız Ol” bölümü bulunmaktadır. Burada tarımsal üretici iseniz, ürünlerinizi üretim tesislerinde işlemek için iş ortağı olarak çalışabilirsiniz.

Tarım Kredi Nasıl Alınır?

Tarım Kredi Kooperatifinin vatandaşlara sunduğu kredi çeşitlerini anlatacağız. Çiftçilere uygun koşullarda kredi imkanı sunun Tarım Kredi Nasıl Alınır:

 • Yatırım Kredileri,
 • Belge Karşılığı Kredi,
 • Tüketim Kredileri,
 • İşletme Kredileri.

Tarım Kredi ortaklarının faiz oranlarında meydana gelen dalgalanmalardan olumsuz etkilenmelerinin önüne geçmek için 2019 yılında tarımsal girdilerin sabit faiz oranlarıyla kredilendirilmesi uygulamasını başlattı.Üreticilere verilen kredilerde:

 • Gübre, yem, mazot, ilaç vs. gibi ihtiyaçları için ayni kredi,
 • Diğer girdilerini karşılamak amacıyla nakdi kredi,
 • Hayvan alımı, tarımsal araç gereç, 2. el traktör, tesis yapım gibi ihtiyaçların karşılanması için de yatırım kredisi verilmektedir.

Tarım Kredi Kooperatifi Kimin?

Tarım Kredi Kooperatifi Market kimindir? sorusu kurum hakkında en sık sorulan sorular arasındadır. Tarım Kredi Kooperatifi tanımında “kanunla kurulan kooperatif kuruluşu” ifadesi yer almaktadır. Diğer bir deyişle Tarım Kredi Kooperatifi Market, kooperatif bünyesinde faaliyet gösterdiği için belirli bir sahibi bulunmamaktadır. Kooperatif yönetim kurulu, kuruluşla ilgili yönetim kararları alır.

Tarım Kredi Kooperatifi Market İş Başvurusu

Tarım Kredi Kooperatifi iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için bazı özel bilgileri paylaşalım. Öncelikle Tarım Kredi Kooperatifi web sitesinin “İnsan Kaynakları” bölümünde tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi iş başvurusu için periyodik olarak personel alımı yapılmakta ve iş teklifleri de yayınlanmaktadır. İşe başvurmanın farklı yolları vardır ve başvuru yapmanın ilk yöntemi ilan.gov.tr Tarım kredi birliği iş ilanlarını takip etmektir. Tarım Kredi Kooperatifi İş İlanları için: İlan.gov.tr. Diğer yöntem ise Tarım Kredi Holding üzerinden cv yükleyerek iş başvurusu yapmaktır.

Tarım Kredi Kooperatifi İletişim

Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri hakkında detaylı bilgiler, franchise alma soruları, market soruları vb. konularda ulaşabileceğiniz telefon numarası ve diğer iletişim kanalları aşağıdaki gibidir. Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri hakkında merak ettiklerinizi doğrudan iletişim formundan da öğrenebilirsiniz.

 • Tarım Kredi Kooperatifi İletişim: Yukarı Bahçelievler Mahallesi Wilhelm Thomsen Caddesi No:7 Çankaya / Ankara
 • Tarım Kredi Kooperatifi Merkezi Numarası: 0312 216 40 00
 • Tarım Kredi Kooperatifi Çağrı Merkezi Hattı: 444 4 855
 • Mail Adresi: iletisim@tarimkredi.org.tr


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 7 Yorum
 1. Mehmet küçük dedi ki:

  Slmlar bayilik verirseniz daha iyi çalışacağını düşünüyorum

 2. Erol dedi ki:

  Herseyi ozellestirinci verim artiyor gereğini rica ederim

 3. Mahmut sasunlu dedi ki:

  Tarim kiredi kooparetifi ozellestirilmesin ozelestirilmislerin halki nasil soydugu gozonundedir.her il ilce mahalelelere sube sayisi artirilmali halkin ulasimi saglanmali 3 harflileri
  alisveris marketlerin tekelciligine kapitalasyonculuguna dur denmrli. hizaya getirmeli.

 4. halil aslan dedi ki:

  baiilik almak için ne yapmak gerikiyor

 5. Nagihan dedi ki:

  Adana yakapınar tarım kredi kooperatifi marketi acmak istiyoruz şartları nelerdir ve nasıl basvururuz yanıtlarsanız seviniriz

 6. erol tanış dedi ki:

  merhaba bir bayininiz bende olmak isterim

  1. Hüsne Türkmen dedi ki:

   Mersin’de yım tarım marketi açmak istiyorum ne yapmam gerekiyor