Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2023 (YENİ)

Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2023 (YENİ)
A+
A-

Netflix aylık ücret, Netflix üyelik ücreti 2023 öğrenci ve Netflix üyelik ücreti 2023 2 kişilik, Netflix üyelik ücreti 2023 4 kişilik gibi konularda araştırma yapan kişiler 2023 yılı güncel netflix üyelik ücretleri ne kadar tüm fiyat bilgisine ulaşabilirler.

Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2023 Yeni Zam

Netflix, çektiği yerel diziler ile Türkiye’de gittikçe daha da popülerleşiyor. Aylık abonelik sistemi ile yüzlerce film ve dizi seçeneği sunan bu platform sayesinde televizyon ihtiyacımız giderek azalmaktadır. Netflix, izleyicilerine üç farklı abonelik sistemi sunduğu için neredeyse herkesin bütçesine hitap ediyor. Yeni zamlı netflix fiyatları:

 • Netflix üyelik ücreti 2023 1 kişilik: 63,99 TL
 • Netflix üyelik ücreti 2023 2 kişilik: 97,99 TL
 • Netflix üyelik ücreti 2023 4 kişilik: 130,99 TL

Netflix Üyelik Ücreti 2023 Netflix Aylık Ücret

Netflix, çektiği yerel diziler ile Türkiye’de gittikçe daha da popülerleşiyor. Aylık abonelik sistemi ile yüzlerce film ve dizi seçeneği sunan bu platform sayesinde televizyon ihtiyacımız giderek azalmaktadır. Netflix, izleyicilerine üç farklı abonelik sistemi sunduğu için neredeyse herkesin bütçesine hitap ediyor.

Netflix Aylık Ücret 2023 yılında aşağıdaki tutarlar üzerinden kullanıma sunulacaktır. İşte netflix üyelik ücreti ne kadar 2023:

 • Netflix üyelik ücreti 2023 Öğrenci / Temel üyelik: 63,99 TL/ay – Tek cihaz, SD çözünürlük
 • Standart HD: 97,99 TL/ay – İki cihaz, HD çözünürlük
 • Özel Ultra HD: 130,99 TL/ay – 4 cihaz, Full ve Ultra HD çözünürlük

Bu fiyatlar ile şuanda Netflix aboneliği alınabiliyor. Döviz kurundaki artış nedeniyle ülkemizde abonelik fiyatları sık sık değişir hale geldi. Türkiye’de 2 milyondan fazla abonesi bulunan platform zam yapmıştır. Zamdan önce fiyatlar ise temel üyelikte 45,99 TL, standart pakette 69,99 TL, özel ultra HD pakette ise 93,99 TL’idi.

Netflix Aylık Ücret Netflix Üyelik Ücretleri

Son yılların en popüler online film ve dizi izleme platformu olan Netflix, Türkiye’de de yoğun ilgi görüyor. Hemen hemen herkesin bütçesine göre olan bu platformun güncel 2023 fiyatları hakkında bilgi edinirken, Netflix’e nasıl üye olunur ve hesap nasıl silinir yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Netflix’e Nasıl Üye Olunur? 2023

Netflix sayfasına tarayıcınızdan eriştiğinizde, zaten Netflix abonelik ekranı tarafından karşılanırsınız. Buraya gerekli bilgileri girdikten, size uygun planı seçtikten ve ödeme seçeneğini tamamladıktan sonra Netflix aboneliğiniz başlar. Netflix sizi yalnızca aylık olarak faturalandırır ve herhangi bir katılım şartı sunmaz. Netflix üyeliği işlem sırası;

 1. Netflix’in resmi web sitesine gidilir,
 2. E-posta adresinizi girdikten sonra “Şimdi Deneyin” butonuna tıklanır,
 3. Çıkan ekranda en uygun olan planı seçtikten sonra “Devam Et” seçeneğine tıklanır,
 4. E-posta adresiyle birlikte kendinize ait bir şifre belirlenir,
 5. Son olarakta kendinize uygun bir ödeme yöntemi seçilir.

Netflix Üyeliği Nasıl Silinir?

Netflix hesabınızı silmeye karar verdiğinizde, işlem basittir. Herhangi bir ek ödeme yapmadan hesabınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bunun için Netflix’e kendi hesabınızla giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir. Netflix, “Üyeliği İptal Et” i tıkladıktan sonra, ücretlerin bütçenizi aşması durumunda eski sürüme geçmenizi önerir. Ancak iptal etmeye karar verirseniz sol taraftaki “İptal İşlemini Tamamla” seçeneğine tıklayarak Netflix abonelik silme işlemini tamamlayabilirsiniz.

 • Netflix’e giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden “Hesap” kısmına tıklanır,
 • Karşınıza çıkan ekranda “Üyeliği İptal Et” seçeneğine tıklanır,
 • Son olarak ekranın sol kısmında yer alan “İptal İşlemini Tamamla” seçeneğine tıklanır.

BENZER YAZI: Netflix Üyelik İptali ve Para İadesi Nasıl Yapılır? (Hemen İptal)


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.