Mail Okuyarak Para Kazanmak 2023 Yorum Siteleri

Mail Okuyarak Para Kazanmak 2023 Yorum Siteleri

Mail okuyarak para kazanmak 2023, mail okuyarak para kazanma siteleri, paisalive com türkçe, matrixmails giriş, sendearnings nedir, TeknoLarge mail, Gmail sat para kazan gibi konular hakkında tüm bilgiler sizler için yazımızda yer alıyor.

Mail Okuyarak Para Kazanmak 2023

Mail okuyarak para kazanma yöntemleri ile boş zamanınızı gelire dönüştürebilirsiniz. Üstelik sadece e-postaları okuyarak. İnternetten para kazanmanın birçok yöntemle mümkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yöntemlerden biri de mail okuyarak para kazanma yöntemidir. Aktif olarak bilgisayar ve internet kullanıyorsanız para kazanmak için bu yöntemi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Ama önce, mail okuyarak para kazanmak ve popüler sitelerine değinelim.

Mail Okuyarak Para Kazanma Siteleri

2023 Mail okuyarak para kazanma siteleri:

  • MyPoints
  • Inbox Pays 
  • Inbox Cash 
  • Inbox Dollars 
  • Points 2 Shop

Mail Okuyarak Ne Kadar Para Kazanırım?

Mail okuyarak para kazanmak mı evet. İnternetten para kazanma yöntemlerinden biri olan mail okuyarak para kazanma çok fazla bilgi sahibi olmadan da yapılabilecek bir işlemdir. Fakat hangi faaliyeti yaparsak yapalım, belirli bir miktarda bilgi esastır. Elbette her e-postayı okuyarak para kazanılmaz. Bu iş için tercih ettiğiniz para kazanma siteleri, hangi e-mailleri okuyarak para kazanabileceğinize karar vermektedir. İşte mail okuyarak para kazandıran popüler siteler yazımızın devamında yer almaktadır.

MyPoints ile Mail Okuyarak Para Kazan

Mail okuyarak para kazandıran sitelerden biri de MyPoints. MyPoints, yeni kullanıcılara 10 USD bonus veriyor. Bonus, bakiyeyi doğrudan çekmenize izin vermiyor. Ancak size verilen görevleri tamamladığınızda bakiye hesabınızda birikmeye başlar. Sitede kazandığınız bakiyeleri nakit olarak çekebilir veya 70’in üzerinde anlaşmalı satıcıdan ürün tedarik ederek kullanabilirsiniz.

MyPoints hizmetini kullanmak için 13 yaşından büyük olmalısınız. Hesabınızı Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet ediyormuşsunuz gibi oluşturmanız da sizin yararınıza olacaktır. Bu tür hizmetler Türkiye’de pek desteklenmiyor. Bu nedenle, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyormuş gibi kayıt olmanız tavsiye ediliyor. Ödemeler PayPal veya Amazon hediye kartları şeklinde alınabilir. Mail okuyarak para kazanmak için favori sitelerden biri olan bu siteyi mutlaka denemeniz, kullananlar arasında öneriliyor.

Ödev Yaparak Para Kazanma 2023 Online Para Kazanma Yolları bilgi için tıklayınız.

Inbox Pays ile Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail okuyarak para kazanmanın yollarından biri de Inbox Pays sitesini kullanmaktır. Bu site, e-postaları okuyabileceğiniz ve ödeme alabileceğiniz bir gelir sitesidir. Siteye kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Sitede görevlerin tamamlanması gelir açısından oldukça önemlidir. Inbox Pays, günde 3 kez e-posta gönderir. Bu e-postalar çeşitli görevler içerir.

Bu görevleri tamamlamak için sizden bir bakiye tahsil edilecektir. Bakiyeniz 50$ olduğunda, PayPal hesabınıza aktarılacaktır. Ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde almak için Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadığınızdan emin olun. Veya Amerika’da yaşıyormuş gibi kaydolmayı deneyin. Ödemelerin 50 dolar ve üstü için yapıldığını da hatırlatalım.

Mail Okuyarak Para Kazanmak 2023 Popüler Siteler

Inbox Cash ile Mail Okuyarak Kazan

Reklamveren tarafından belirlenen görevleri e-posta adresinize gönderen Inbox Cash, bu görevleri tamamlama karşılığında bakiyenizi yansıtır. Genellikle bu görevler bir web sitesini ziyaret etmek ve sitede biraz zaman geçirmekten oluşur. Aktif üye değilseniz hesabınız kapatılacaktır. 15 gün içinde herhangi bir görev e-postasına tıklamazsanız, hesabınız iptal edilecektir. Bu nedenle aktif olmayan bir hesabınız varsa bu siteden gelir elde edemezsiniz.

Sistem ödemeyi Payeer, Perfect Moneyt ve Faucet Pay ile yapmaktadır. Ödeme alabilmeniz için hesabınızda minimum 0.01 USD olması gerekmektedir. Ayrıca sisteme yönlendirdiğiniz her kullanıcı için 0,20$ ödenir.

Inbox Dollars Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail okuyarak para kazanma denilince ilk akla gelen sitelerden biri olan Inbox Dollars, kullanıcılarına 80 milyon doların üzerinde ödeme yapmış aktif bir sistemdir. Diğer hizmetlerde olduğu gibi, bu hizmet için ödeme alabilmek için belirli ülkelerde ikamet etmek gerekir. Ama endişelenmene gerek yok. Amerika Birleşik Devletleri, İrlanda, Fransa, Almanya veya Hindistan’da ikamet eden biri olarak kaydolursanız bu sorun ortadan kalkar. Siteye üye olmak ve para kazanmak için 13 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Asgari ödeme tutarı 10 dolar olarak bilinmektedir.

Points 2 Shop ile Mail Okuyarak Para Kazanma

E-posta adresinizle kaydolabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz bir hizmet olan Points 2 Shop, öncelikle videoları izlemenizi, anketleri tamamlamanızı ve benzeri görevleri yapmanızı gerektirir. Bu görevleri tamamladığınızda bakiye hesabınıza yansıyacaktır. Diğer siteler gibi bu site de Türkiye’ye direkt ödeme yapmıyor ama bu sorunu çözmenin bir yolu var. Bu, siteye Amerika Birleşik Devletleri veya Birleşik Krallık’ta ikamet ediyormuş gibi kaydolmak gerekir. Öte yandan, ödeme alabilmek için bir PayPal hesabınızın olması gerekir.

Türkiye’de Para Kazandıran Mail Siteleri

Mail okuyarak para kazanan sitelerin çoğu yurtdışında yayın yapıyor. Fakat bu sitelere Türkiye üzerinden gitmiş gibi kayıt olabilirsiniz. Birçok kullanıcı ödemeleri yabancı ödeme kanalları üzerinden alır. Yurtdışında yapılan işlemlerde bu durum geçerlidir. Ancak Türkiye’de mail okuyarak para kazandığı bilinen çok fazla seçenek yok. Bu yüzden yerel bir site öneremiyoruz. İnternetten para kazanmaya kararlıysanız başka yöntemleri de düşünmenizi öneriyoruz.

İLGİLİ YAZI: Reklam İzle Para Kazan Siteleri 2023


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.