Kahve Dünyası Bayilik Şartları 2024 Franchise Fiyatı

Kahve Dünyası Bayilik Şartları 2024 Franchise Fiyatı

Kahve Dünyası bayilik şartları 2024, Starbucks bayilik veriyor mu, Kahve Diyarı Franchise bedeli 2024, Kahve Dükkanı franchise bedeli 2024, Kahve Dünyası franchise bedeli 2024, Kahve Dünyası Bayilik Fiyatı 2024, Starbucks franchise bedeli, Kahve Dünyası Bayilik Fiyatı 2024, Starbucks bayilik gibi merak ettikleriniz yazımızda..

Kahve Dünyası Bayilik Şartları 2024 Franchise Fiyatı

Kahve Dünyası 2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtıkları ilk mağazada yakaladıkları büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 34’ten fazla şehrine ulaştı ve gün geçtikçe daha fazla şehire ve ülkelere açılmaya devam ediyor. 2011 yılında Londra, Piccadilly Circus’da açılan ilk yurt dışı mağazasına  görülen ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlere de hız verildi.

Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerin beğeni ve taleplerinden alınan güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 200’den fazla mağaza ile toplam 450’den fazla noktada milyonlarca müşteriyle buluşuyor. Kaliteli ve lezzetli ürün yelpazemiz ve kusursuz servisle, Türk kahvesi ve diğer özgün lezzetleri, Türk ikram geleneği ve konukseverliğini sergileyerek dünyaya tanıtmaya devam ediyor.

Kahve Dünyası Bayilik Nasıl Alınır?

Kahve Dünyası franchise bedeli ve şartları gibi sıkça sorulan sorulara istinaden araştırma sonucu, Kahve Dünyası bayilik vermiyor. Starbucks gibi Kahve Dünyası da kendi içerisinde bayilikler açıp kendi işletmelerini kuruyor. Kahve dünyası bünyesinde olmak istiyorsanız ekip arkadaşı olarak başvurabilirsiniz ve bulunduğunuz il veya ilçede yönetici pozisyonunda çalışabilirsiniz.

Kahve Dünyası en iyi kahve evi unvanını almış seçkin kafelerden biridir. Kahve dünyası bayiliği almak neredeyse imkansızdır neden mi? Kahve dünyası  cafe sektöründe bir marka olarak Türkiye’de ilk 3 te yer almaktadır. Kendi içerisinde bayilik verip büyümeyi hedefleyen Kahve Dünyası en doğru karar ile hızla büyümektedir.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları 2024

Kahve Dünyası bayilik şartları açıldığından bu zamana kadar hiç yapılmamış bir şeydir. İlerde ne olacak ne bitecek henüz belli değil ama mümkün olduğunca bu çizgide ilerleyecek gibi görünüyor. Kahve dünyasının bayilik vermeme amacı markasının kalitesini ve otoritesini düşürmemektir. Kahve Dünyasının tüm işleyişini merkez yönetimi ve mağaza sorumluları üstlenmektedir. Franchise almak isteyen maddi durumu çok iyi olan kişilere bile bayilik verilmiyor.

Kahve Dünyası Franchise, almak isteyen kişiler dışında çalışanlarına özel eğitimler sunmaktadır bu eğitimler işten ayrıldıktan sonrada çok işinize yarayacaktır emin olabiliriniz.

Kahve Dünyası Ürün Çeşitleri

Kahve dünyası bir çok ürün çeşitliliği ile satış yapmaktadır ve satılan ürün gamı aşağıdaki gibidir;

 • Türk Kahvesi
 • Filtre Kahve
 • Yöresel Kahve
 • Espresso
 • Hazır Kahveler
 • Salep ve Sıcak Çikolata
 • Şuruplar
 • Kutu Çikolata
 • Atıştırmalık Çikolata
 • Çikolata Kaplılar
 • Pastacılık Çikolataları

Kahve dünyasında: 75 TL ve üzeri siparişlerin kargosu bedavadır.

BENZER YAZI: Pizza Bayiliği Veren Firmalar 2024 Şartları (Pizza Bayilik Ücretleri)

Kahve Dünyası Eğitim ve Gelişim Yönetimi

Kahve Dünyası’nda çalışmak için yapılan başvurular çok değerlidir ve fırsat eşitliği temelinde dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapılmaksızın değerlendirilir.

Kahve dünyası eğitim ve gelişim;

 • Mesleki gelişim eğitimleri
 • Davranışsal gelişim eğitimleri
 • Yönetsel gelişim eğitimleri

Eğitim ve gelişim faaliyetlerini gerçekleştirirken farklı öğrenme kanallarını, metodolojilerini ve yeni nesil öğrenme teknolojilerini kullanarak öğrenmenin sürekliliğini sağlanması hedefleniyor.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları 2024 Franchise Bedeli

Kahve Dünyası Bayilik Şartları 2024 Franchise Fiyatı

Eğitimleri planlarken hem yeni know-how’ı bünyemize katacak dış eğitmenleri hem de içerideki bilgi birikimi ve deneyimi aktaracak iç eğitmenler değerlendiriliyor. Gerçekleştirilen eğitimler yukarıda belirtilen başlıklarda toplanmaktadır.

Kahve Dünyası’na atılan ilk adım olan oryantasyon eğitimi, iç ve dış müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için gereken kapsamlı bilgi ve deneyimi çalışanlara aktarma misyonunu üstlenmektedir. Eğitimlerin önemli bir payını, çalışanların beceri gelişimlerini destekleyen işbaşı ve uygulamalı eğitimler oluşturmaktadır. Yetkinlik gelişimleri için, çalışanlarımızın sahip olmalarını beklenmektedir yetkinliklerdeki gelişim alanları göz önünde bulundurularak eğitimler planlanmaktadır.

Kahve Dünyası Etkinlik Hizmetleri

Kahve Dünyası keyfini sadece mağazalarda değil, etkinlik alanlarında da yaşatabilmek için pek çok seçenek sunuluyor. Farklı şekil ve ebatta karavanlardan oluşan etkinlik araçlarımızla farklı ihtiyaçlara uygun çözümler yaratılıyor.

Yer alınan etkinlik alanlarında;

 • Masa,
 • Sandalye,
 • Şemsiye,
 • Karavan.

Keyifli bir kafe ortamı yapılıyor. Şirketin açık hava etkinlikleri ya da ofis içi ikramlarında zengin ürün çeşitleri ile hizmet verebilmektedir. Ayrıca katıldığınız fuarlarda kendi stantlarımızda catering desteği sağlanmaktadır.

Etkinliklerde;

 • Kahve,
 • Çikolata,
 • Dondurma
 • Unlu mamuller

Kategorileri ile tüm ürünler sunulmaktadır. Tamamen ihtiyacınıza özel çözümler sunulan bu çalışmaları tamamen etkinliğin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak bütçelendiriyor.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Şamil dedi ki:

  Tüh be kardeşim Kahve dünyası bayilik keşke olaydı….

 2. Aysun Erbil dedi ki:

  Maltepe Bağdat caddesi üzerinde dükkanımız var, kiraya verebiliriz.