Jagermeister Fiyatları 2023 Jagermeister Migros Fiyatları

Jagermeister Fiyatları 2023 Jagermeister Migros Fiyatları
A+
A-

Jagermeister fiyatları 2023 yılında ne kadar? Jagermeister 35lik kaç bardak? Jagermeister sarhoş eder mi? Jagermeister neyle içilir? Jagermeister alkol oranı ne kadar? gibi soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Jagermeister 2023 fiyatı aşağıda yer almaktadır.

Jagermeister Fiyat 2023

Jagermeister fiyatları 2023‘de 35’lik, 50’lik ve 100’lük Jagermeister fiyatları tekel büfelerde, Migros ve Metro marketlerde ufak farklılıklar gösterebilir. İşte güncel Jagermeister Fiyatları 2023:

  • 35’lik Jagermeister Fiyatı: 303 TL
  • 50 lik Jagermeister Fiyatı: 417 TL
  • 70’lik Jagermeister Fiyatı: 575 TL
  • 100’lük Jagermeister Fiyatı: 792 TL
  • 100 lük Jagermeister Manifest Fiyatı: 1.125 TL

Mey grubuna gelen zamlardan sonra pek çok kişi Jager fiyatı ne kadar oldu araştırıyor. 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerli fiyat listesi açıklandı.

Jagermeister Nerede Satılır?

Jagermeister genellikle Migros, Metro market, Carrefour gibi belli başlı yerlerde satılmaktadır. Fakat Tekel büfe, bakkal gibi satış yerlerinde ise Jagermeister bulabilmek daha güç olabilir.

Jagermeister Neyle İçilir?

Şimdiye kadar denenmiş ve muhtemelen en iyisi olan Jagermeister neyle içilir? sorusuna iki farklı yanıt verilebilir. İlk ve en kolay olanı, fondip olarak içmektir. Shot bardağına jagermeister ile ağzına kadar doldurulup içilir. İkincisi ise Alman tarzı olarak Jagermeister ile bira içilebilir. Jagermesiter için kesinlikle soğuk tüketilmesi gerektiğini belirtelim.

Jagermeister Fiyatları 2023 Güncel Jagermeister Fiyat Listesi

Jagermeister Fiyatları

Jagermeister Faydaları Nelerdir?

Jagermeister, Kräuterlikör adlı geleneksel bir Alman likörüdür. 56 çeşit bitki ve baharattan elde edilen bir karışım olan içecek, mide ağrılarını giderici ve sindirimi kolaylaştırıcı etkisi ile ünlüdür.

Jagermeister Alkol Oranı

Jagermeister alkol oranı %35‘tir ve koyu kahverengi bir renge sahiptir. Kokteyl içeceği olarak da kullanılır.

Jagermeister Nasıl Saklanır?

Dünyanın en çok tüketilen likörlerinden biri olan Jagermeister’in derin dondurucuda saklanması tavsiye edilir. Oda sıcaklığında değil, en ideal kabul edilen 4 ile -18 derece arasında tüketilmesi likörün aromasını ve tadını ortaya çıkarır.

  • Jagermeister likörü “Yagermayster” olarak telaffuz edilir.
  • Başlangıçta Almanlar tarafından üretildi. Üretiminde yaklaşık 56 farklı bitki ve baharat çeşidinin kullanılması ve karıştırılmasıyla elde edilir.
  • Genellikle kısa adı Jager olan tüketiciler tarafından söylenebilir.
  • Jagermeister alkol oranı %35 ile %40 arasındadır.
  • Genellikle shot şeklinde içildiği ve tadı öksürük şurubu gibi olduğu söylenir.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.