İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2023 İnstagram PP Büyütme

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2023 İnstagram PP Büyütme
A+
A-

İnstagram profil fotoğrafı büyütme programsız olarak nasıl yapılır sorusu İnstagram kullanıcıları tarafından araştırılıyor. Herhangi bir program yükleme gerek kalmadan İnstagram fotoğraf büyütme işlemini yazımızda yer alan yöntemlerle deneyebilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2023 Programsız

İnstagram profil fotoğrafı büyütme programsız: 1 milyara yakın kullanıcısı olan Instagram’a çektiğiniz fotoğraf veya videoları saniyeler içinde yükleyebilir ve takipçilere sunabilirsiniz. Instagram kullanıcılarının profil resimleri, bu platformda kişinin profiline girerken sol üst köşede bulunur. İnstagramda profil fotoğrafları büyütülmez ve tıklanmaz. İnstagram pp görüntüleyici ile İnstagram profil fotoğraflarını kolaylıkla büyüyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayarak İnstagram fotoğraf büyütme işlemini yapabilirsiniz. İnstagram profil fotoğrafı büyütme programsız:

 • izoom.you.com adresine giriş yapınız.
 • Adrese girdiğinizde, izoomYou yazısının altında arama çubuğu çıkacaktır.
 • Bu arama çubuğuna profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin İnstagram kullanıcı adını yazmalı ve sağ tarafta bulunan turuncu butona basmalısınız.
 • Bu işlem sonrasında ekranınızda profil fotoğrafının tam boyutu yer alacaktır.

Yukarıda maddeler halinde yazdığımız adımları takip ettiğinizde İnstagram profil resmini tam ekran olarak görüntüleyebilir ve profili istediğiniz kadar yakınlaştırabilirsiniz. Ayriyeten fotoğrafı görüntülemek için fotoğrafına bakmak istediğiniz İnstagram kullanıcısının profiline girerek profil fotoğrafı bölümünü yakınlaştırıp da ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Instagram Profil Resmi Büyütme Sitesi

İnstagram profil fotoğrafı görüntüleyici ile kullanıcıların profil fotoğraflarını tam boyutlu olarak görüntüleyebilir ve bu fotoğrafları cihazınıza indirebilirsiniz. İnstagram profil resmini görüntülemek için kullanılan siteler;

 • instatakipci.com
 • izoomyou.com
 • instadp.com
 • save-insta.com
 • teknoelci.com
 • technovadi.com
 • araclar.teknolojidostu.net

Instagram Profil Büyütme izuum

İnstagram profil fotoğrafı indirme, İnstagram kullanıcıları tarafından sık sık araştırılıyor. İnstagram profil fotoğrafı indirme aşağıdaki adımları uygulayınız.

 • izoom.you.com adresini tarayıcınızdan aratın.
 • Arama butonuna profil fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin Instagram kullanıcı adını yazıp ve entera tuşlayın.
 • Ardından kullanıcının profil fotoğrafının tam boyutu ekranda yer alacaktır.

Bu fotoğrafın üzerine yan sağ tıklayıp “resmi farklı kaydet” butonuna tıklayın. Bu şekilde profil fotoğrafını indirebilirsiniz. Bunun dışında isterseniz ekran fotoğrafı alarak fotoğrafı galerinize kaydedebilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2023 Programsız

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2023 Programsız

İnstagramda Profil Resmi Nasıl Büyütülür?

Profil yakınlaştırma ile tam boyutlu olarak görüntülemek istediğiniz profil resimlerini ücretsiz olarak görebilirsiniz. Instagram kullanıcısının profili gizli olsa bile profil resmini tam boyutta görüntüleyebilir, profili yakınlaştırabilir ve resmini yükleyebilirsiniz. İnstagram profili nasıl yakınlaştırılır? sorusunun cevabı oldukça basit.

Profil resmini büyütmek ya da yakınlaştırmak istediğiniz kullanıcının tam profil adını doğru bir şekilde bilmenin yeterli. Ardından instatakipci.com arama butonuna kişinin kullanıcı adını girilip Sorgula butonuna tıklayın. Kullanıcının İnstagram profil fotoğrafı sağda tam boyutlu olarak karşınıza çıkacaktır. İsterseniz ekran görüntüsü alabilir ya da indir butonu sayesinde fotoğrafı indirebilirsiniz.

Instagram Profil Büyütme Uygulaması

İnstagram profil fotoğrafı büyütme uygulaması, profil resmini büyütmek istediğiniz kullanıcıların İnstagram profil resmini tam boyutta görüntülemenizi sağlar. Google Play Store’dan “Profil Fotoğrafı Büyütme” adlı uygulamayı indirerek küçük fotoğrafları, tam boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz İnstagram profil fotoğrafı büyütme uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tam boyutta görüntülemiş olduğunuz İnstagram profil fotoğrafı indirme işleminiz için indir butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Instagram Profil Resmi Yapma ve Değiştirme

İnstagram profil resmi değiştirme için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 • Uygulamaya erişin ve profilinizi girin.
 • Profili düzenle düğmesine tıklayın
 • Görüntülenen ekranda Profil Fotoğrafını Değiştir’e tıklayın.
 • Ardından Profil Fotoğrafını Değiştir, Mevcut Fotoğrafı Kaldır, Facebook’tan Aktar, Fotoğraf Çek ve Kütüphaneden Seç seçeneklerine sahip olacaksınız.
 • Fotoğrafları indirmek istediğiniz seçenek ne olursa olsun, o sekmeye tıklayın ve profil resminizi seçin.
 • Seçilen fotoğrafı ayarladıktan sonra Bitti sekmesine tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde İnstagram profil resminiz değişecektir.

Instagram Profil Fotoğrafı Boyutu Ne Kadar Olmalı?

İnstagram profil fotoğrafının boyutu en az 110X110 piksel olması gerekir. İnstagram kare gönderi için fotoğraf boyutu ise 1:1 en/boy oranında 1080X1080 piksel boyutunda bir fotoğraf olmalıdır. Dikey gönderi ise, paylaşımınızın 4:5 formatında 1080X1350 piksele sahip olması için uyarlanmıştır. Yatay gönderi paylaşımınız için fotoğraf pikseli ise 1080X566 olmalıdır.

İnstagram Profil Resmi Değiştirme Sorunu (ÇÖZÜMLÜ)

İnstagram profil resmini değiştirme sorunu bazı nedenlerden kaynaklanabilir. Bu nedenler genellikle;

 • İnstagram kaynaklı sorun olabilir.
 • Telefondan kaynaklı sorun da olabilir.
 • Sık sık profil fotoğrafı değiştirilmiş olabilir.
 • Profil çok sık şikayet almışsa bu sorun doğabilir.
 • İnstagramın eski sürümü kullanıyorsa,
 • Cihazın tarihi yanlış ayarlanmışsa bu sorun olabilir.

İnstagram profil fotoğrafı değiştirme sorununu çözmek için profesyonel hesaba geçerek düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Profil> Ayarlar> Hesap> Profesyonel hesaba geç bölümündeki adımları izleyin. Hesabınız bir süre böyle kaldıktan sonra aynı yerden kişisel hesaba geçin ve profil resminizi değiştirmeyi deneyin. Sorununuz bu şekilde çözülecektir.

İnstagram profil fotoğrafı büyütme – programsiz, Instagram profil resmi büyütme sitesi, Instagram profil Büyütme izuum, instagramda profil resmi nasıl büyütülür?, Instagram profil büyütme uygulaması, Instagram profil Resmi yapma, Instagram profil resmi büyütme iOS gibi konular hakkında gerekli tüm bilgileri yazımızda anlattık.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
 1. Kenyetta dedi ki:

  Her elini sıkanla dost, her canını sıkanla düşman olma.