İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2023

İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2023
A+
A-

İnstagram gizli hesap hikaye izleme yöntemiİnstagram hikayeleri gizliden izleme yöntemi, Instagram Story izleme sitesi, Instagram Story gizlice bakma uygulaması, Instagram Story gizlice Bakma iOS, Instagram hikaye bakma hilesi, Instagram takip etmeden hikaye görme, Instagram hikaye izleme Sırası gibi konularda bilgi almak için doğru yerdesiniz. 

İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2023

İnstagram hikayeleri gizliden izleme yöntemleri için doğru yerdesiniz. Bildiğiniz gibi İnstagram gizli profil görme, instagram hesabını takip etmeden gerçekleşemiyor. Fakat biz sizler için İnstagram gizli hikaye izleme yöntemlerini yazımızda bir araya getirdik. Gizlice instagram hikaye izlemek, internet bağlantısı olmadan instagram story izlemek ve izlenen hikayeyi gizlemek gibi konularda araştırılanları yazımızda bulabilirsiniz.

İnstagram Story Gizlice Bakma Uygulaması

Hikayeleri izlemek ve Instagram’da görünmek istemiyorsanız çözüm çok basit. Bunun için bazı programlar kullanabilir veya diğer yöntemleri kullanarak istediğiniz hikayeyi izleyebilirsiniz. Hikayeler, profilinizde 24 saat boyunca görünen anlık durumlardan oluşur. Öncelikle gizli hikayeleri izlemek için bazı programlardan bahsedelim. İnstagram gizli hikaye izleme yöntemleri:

 • Story Stalker
 • Anonymous Stories Viewer for Instagram
 • Story Watch
 • Storized
 • BlindSotry

iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda bu programları indirerek istediğiniz kişinin hikayelerini gizlice izleyebilirsiniz. Bunun dışında izlemekle kalmayıp indirme ceptehaber.net işlevine de sahip olabilirsiniz. Bilgisayar ortamında web sitesinden bu programları açarak kişinin hikayelerini rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu durumda hikayesini görüntülediğiniz kişi hikayesini gördüğünde hesap adınız görünmeyecektir.

İnstagram Hikayeleri Gizliden İzleme

Bu yöntemle, kişinin fotoğraflarınız dışındaki hikayelerinizi ve öne çıkanları görmesini hemen engelleyebilirsiniz. İlk olarak hikaye bölümündeki ayarlara gidin. Orada, listenizde olmasını istediğiniz kişinin adını girin ve onaylayın. İşte hepsi bu kadar. Artık seçtiğiniz kişiler hikayelerinizi göremeyecek ve istediğiniz hikayeyi kolayca yayınlayabilirsiniz. Bu engeli kaldırana kadar, kişi asla hikayelerinize erişemez.

BENZER YAZI: İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2023 Programsız

İnstagram Hikayeleri Gizliden İzleme Yöntemi

İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi

Instagram Hikaye İzlememe Yöntemi

İnstagram hikaye izleme yöntemlerinden bahsettik. Peki ya İnstagram hikaye izlememe yöntemlerini merak ediyor musunuz? Hesabınızda olan fakat storylerini izlemek istemediğiniz kişiler elbette vardır. Bunun için aşağıdaki maddeleri incelemenizi tavsiye ediyorum. İnstagram hikaye izlememe yöntemleri:

 • Öncelikle takip etmek istemediğiniz kişinin hesabına gidin ve ardından sol üstte Android için üç nokta, iOS için üç satır çizgiye tıklayın ve kişinin profili için sessiz olarak ayarlayın.
 • Kişinin profilini ve hikayelerini sessiz olarak seçin. Bu işlemden sonra kişinin hikayelerini yenileseniz bile renkli bir halkada görünmeyecektir.
 • Siz bu ayarı değiştirmediğiniz sürece hikayeleri otomatik olarak açılmaz, karşınıza çıkmaz.
 • Bu ayarı istediğiniz zaman değiştirebilir ve açabilirsiniz.
 • Bu işlemi istediğiniz kişileri seçerek yapabilirsiniz.
 • Başka bir yöntem olarak ana sayfada görmek istemediğiniz kişinin hikayesine veya fotoğrafına uzun basın.
 • Engellenen ve sessize al metini ekranda görünecektir. Sessize Al’a tıklayın.
 • Bu şekilde kişinin sesini kapatacaksınız.
 • Artık ana sayfanızda görünmeyecek, hikaye bölümünde artık hikaye ve renkli fotoğrafları görmeyeceksiniz.
 • Bu işlemleri karşı tarafın haberi olmadan saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram Hikayesine Gizlice Bakma

İnstagram hikayeleri gizliden izleme yöntemleri için en kolay yöntemler:

 • Öncelikle gizlice takip ettiğiniz birinin hikayelerini izlemek istiyorsunuz ama görmesini istemiyorsanız bunu birkaç yöntemle yapabilirsiniz. Bunlardan ilki, sağladığımız programları telefonunuza indirmek ve giriş yaparak listenize gelen kişilerin,  bu programlarla görünmeden hikayelerini izleyin.
 • Diğer bir yöntem ise sahte hesap oluşturarak kişiyi takip etmek veya profili herkese açık ise oraya bakarak takip etmektir. Sahte hesabınızın karşı tarafa görünmesini istemiyorsanız, internet bağlantınızı devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Wifi ya da mobil veriyi kapatarak hikayeleri hemen izleyebilirsiniz.

İnternet olmadan İnstagram hikayelerine nasıl bakılır merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

İnstagram Hikaye Bakma Hilesi

Wifi veya mobil verinizi kapatarak instagram hikayeleri izleyebilirsiniz. Karşı tarafın hikayeyi izlediğini görmemesini istiyorsanız internetini kapatın, hikayeye tıklayın ve ardından izleyin. Daha sonra internetinizi açın. Karşı taraf, hikayesini görüntüleyen insanlara bakarken bile onun hikayesine baktığınızı görmeyecektir. Böylece hesabınızda olan ya da profili açık olan takip etmediğiniz birinin tüm hikayelerini izleyebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
 1. emir.fuladi dedi ki:

  cvhgk