G5 Masajı Fiyatları 2024 Selülit Masajı Fiyatları

G5 Masajı Fiyatları 2024 Selülit Masajı Fiyatları
A+
A-

G5 masajı fiyatları 2024 yılında ne kadar, selülit masajı fiyatı ne kadar oldu, G5 masajı yaptıranların yorumları, G5 masajı göbek eritme, G5 masajı sonrası nelere dikkat edilmeli, G5 masajı fiyat 2024, G5 masajı zararları gibi merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

G5 Masajı Fiyatları 2024 Selülit Masajı Fiyatları

G5 masajı fiyatları: Belirli bir yaştan sonra nerdeyse tüm kadınların aynı sorunu olan selülite, gelişen yeni teknolojilerle veda edebilirsiniz. Teknolojinin yaygınlaşmasıyla bu tarz sorunların neredeyse hepsine yeni teknikler geliştiriliyor. Selülit için geliştirilen bu teknik G5 masajı olarak biliniyor.

G5 masajı tekniği titreşim hareketleriyle özel bir cihaz ile yapılıyor. Kişi selülitlerinden kurtulurken aynı zamanda da sıkılaşmasına da yardımcı oluyor. Böylelikle kilo verirken oluşan deri sarkmalarının da önüne geçilebiliyor.

G5 masajı yalnızca selülit için değil, kilo vermek isteyen kişiler tarafından da kullanılıyor. Kilo verme sürecinde bildiğimiz gibi vücutta sarkmalar oluşuyor bu sarkmalardan bu masaj ile kurtulabilirsiniz. G5 masajı zayıf kişiler tarafında da tercih ediliyor. Bunun nedeni ise yanlış beslenme ile oluşabilecek selülitin önüne geçmek diyebiliriz. Zayıf olup sıkılaşmak isteyen kadınlar G5 masajı yaptırabilirler.

Selülite her ne kadar estetik açıdan bakılsa da sağlık açısından da oldukça önemlidir. Kas spazmı ve dolaşım açısında da selülit bu tarz sorunların ortaya çıkmasına neden oluyor.

G5 Masajı Fiyatları 2024

G5 masajı fiyatları yaklaşık olarak 2.000 TL ile 3.000 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. Fiyatlar gidilen merkeze ve seanslara göre değişiklik göstermektedir.

G5 Masajı Kaç Seans Yapılır?

G5 masajı fiyatlarını en çok etkileyen unsur seans sayısıdır. Pek çok kişi G5 masajı kaç seans yapılır, kaç seansta etki gösterir merak ediyor. G5 masajı neredeyse ilk seanslarda bile etkisini gösteriyor. Fakat estetik açıdan gözle görülür derecede fark görmek isteyen kişiler 10 – 15 seans olacak şekilde bu masajı yaptırmaları tavsiye ediliyor.

G5 Masajı Fiyatları 2024 Hangi Sıklıkla Yapılır?

G5 masajı hangi sıklıkla yapılmalı sorusun en net cevabını alanında uzman kişilerle görüşmeye gittiğinizde öğrenebilirsiniz. Hangi sıklıkla yapılacağı kişiden kişiye değişmektedir. Herkes için aynı süre söylenmesi mümkün olmamaktadır. Toplam seans sayısı ve 2 seans arası ne kadar süre geçeceği ön değerlendirme sırasında sizlerle paylaşılacaktır.

G5 Masajı Fiyatları 2024

G5 Masajı Fiyatları 2024

G5 Masajı Hangi Bölgelere Yapılır?

G5 masajı genellikle selülitlerinden kurtulmak isteyen kişiler tarafından tercih edilse de farklı bölgelere de yapılabilir. G5 masajı hangi bölgelere yapılır:

 • Kalça
 • Basen
 • Bacak
 • Kollar
 • Göbek

Bu bölgelere masaj tekniğini yaptırabilirsiniz.

G5 Masajı Kaç CM İnceltir?

G5 masajı için düzenli seans aralıklarında ve hangi bölgeler için uygulanabileceğini belirttik. Peki G5 masajı ile kaç cm incelebilirsiniz? Düzenli uygulandığında gözle görülür fark sağlayan G5 masajı, kişiyi 3 ile 7 cm arasında incelttiği gözlemlenmiştir. Elbette bu tekniği kullanırken diyet ve sporu hayatınızın bir parçası yaparak incelmeyi daha da çok destekleyebilirsiniz.

Saç Ekimi Fiyatları 2024 (4000, 5000 Greft Saç Ekimi Fiyatı)

G5 Masajı Kimlere Yapılmaz?

 • Hamilelere,
 • İlk 6 aylık emzirme döneminde olanlara,
 • Varis sorunu olan kişilere,
 • Kılcal damarlarda problemleri olanlara,
 • Emboli riski taşıyanlara,
 • Regl döneminde olanlara,
 • Açık yarası bulunanlara

G5 masajı uygulanmamaktadır.

G5 Masajı Yan Etkileri Nelerdir?

G5 masajına genel olarak bakıldığında herhangi bir yan etkisi görülmemektedir. Fakat masajın yaptırıldığı bölgelerde morarmalar yaşanabilmektedir. Bu sebeple alanında uzman kişiler veya hekimler tarafından uygulanmasına dikkat etmelisiniz.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.