CepteHaber

Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Ev hanımlarına kredi, Ziraat Bankası ev Hanımlarına kredi başvurusu, Ziraat Bankası ev Hanımlarına kredi kartı, Garanti ev Hanımlarına kredi kartı, İş Bankası ev hanımlarına kredi kartı limiti, Halkbank ev hanımlarına kredi kartı veriyor mu, Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2021, Akbank ev hanımlarına kredi kartı gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler içeriğimizden Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankaları inceleyebilir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Kredi kartı, internetten alışveriş yapacak ev hanımlarının olmazsa olmazı. Bankalardan kredi kartı alamadıkları için çalışmayan birçok işsiz ev hanımının en yakın arkadaşlarının kredi kartlarını kullandığını biliyoruz. Açıkçası bu her iki taraf için de hoş bir durum değil. Kendi kredi kartınızı kullanabilmekten daha güzel bir şey olabilir mi? Bu nedenle kendi kredi kartınıza sahip olmanızı tavsiye ederiz.

Küçük bir teminat blokesi karşılığında aşağıdaki bankalardan güvenli bir şekilde kredi kartı alabilirsiniz. Ev hanımlarınıza kesin teminatlı ipotekli kredi kartı veren hangi bankalara gitmeden önce Teminat Blokeli Kredi Kartı Nedir? 2021 Hangi Bankalar Veriyor? içeriğimizi gözden geçirebilirsiniz. İlgili içeriğin şartlarını karşılıyorsanız aşağıda listelenen bankalardan kolayca kredi kartı alabilirsiniz.

 • ENPARA
 • BURGANBANK
 • Denizbank
 • QNB Finansbank
 • ICBC

Bu bankalar ev hanımlarına kredi kartı vermenin en kolay yolu. Elbette bu bankalar, bu fırsatlardan yararlanmak için belirli koşullara sahip olmanızı da şart koşuyor. Peki, kredi kartlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çıkarmak için bankaların ne aradığını biliyor musunuz? Gelir belgeniz? Hayır. 18 yaşın üzerindeyseniz ve bir bankada küçük bir hesap bile açmışsanız, bankalardan kolayca kredi kartı alabilirsiniz. Çalışmayan bir ev hanımı olsanız bile artık online başvuru ile bir kredi kartınız olacak.

Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank çalışan ve çalışmayan ev hanımlarına kredi kartları için önerdiğimiz bankalardan biridir. Bunun temel nedeni, kredi kartınızı hızlı ve kolay bir şekilde alabilmenizdir. Özellikle çalışmayan ev hanımları için Denizbank, kredi kartı satın alabilecekleri bir paket oluşturdu. Banka tarafından oluşturulan bu pakete “Ev Hanımı Paketi” adı verilmektedir. Pakette bulunan kredi kartı imkanının yanı sıra aşağıdaki imkanlar da mevcuttur.

 • Size özel altın günleri
 • Mevduat biriken hesap

Bu pakette yer alan işlevselliğe sahip bir “Mevduat Biriktiren Hesap” başvurusu yaparsanız, kredi notunuz zaman içinde kalıcı olarak oluşacaktır. Çok kısa sürede “Deniz Bonus” kredi kartınız adınıza tanımlanacak. Ayrıca Denizbank kredi kartı yeni başvurular için 200 TL’ye varan bonus sunuyor. Peki, çalışan ya da çalışmayan ev hanımları tarafından kredi puanları oluşturulduktan sonra “Deniz Bonus” kredi kartı başvurusu nasıl kolayca yapılabilir?

 • Öncelikle Denizbank’ın “Bireysel Kredi Kartları” kategorisine geçelim.
 • Daha sonra ilgili kredi kartı kategorisine ait “Deniz Bonus” yazısının altındaki “HEMEN BAŞVUR” butonuna tıklayınız.
 • Buraya T.C Kimlik numaranızı ve iletişim telefon numaranızı açık forma girin.
 • Daha sonra “DEVAM” diyerek başvuru sürecini sonlandıracaksınız. Çok kısa bir süre içerisinde kredi kartı talebinizin cevabı cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.
İlgilinizi Çekebilir-  Köye Dönüş Projesi 2021 Köye Dönüş Hibe Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi başvurusu, cazip oranlar sunan ve ev hanımlarına kredi kartı ile alışveriş yapmaları için bol bol hediye veren bir diğer banka. Tüketici kredilerinde en çok tercih edilen banka olan Ziraat Bankası, kredi kartı kullanımında da bu favoriyi sürdürüyor. Çalışan bir kadınsanız Ziraat bankasını istemeseniz bile kredi kullanırsanız size zorla kredi kartınızı verecektir. Özellikle ipotek kullanan kadınlar kredi kartınızı en az 5.000 TL limit ile alıyor. İptal etmek isteseniz bile, çağrı merkezinden sağlayabilirsiniz. Kredi kullanmak istemiyorsanız, aşağıdaki 3 kredi kartından birini seçebilirsiniz.

 1. Bankkart
 2. Bankkart Altın
 3. Bankkart Platinum

Bu kredi kartları arasında çalışmayan bir ev hanımı iseniz size verilecek olan kart “BANKKART” olmaktadır.

Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Aslında, BANKKART bir mevduat kartı gibi görünüyor. Bu nedenle satın alabileceğiniz en basit kart, Ziraat Bankası’na ait olan “BANKKART” dır. Ancak bu kartın öyle bir özelliği var ki anlaşmalı mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizde size 12 aya kadar taksit imkanı veriyor! Ziraat “BANKKART” kaydı için sadece 3 adımda online başvuru yapabilirsiniz.

 • Önce, internet üzerindeki başvuru sayfasına giriş yapın.
 • Kişisel bilgilerinizi girin. (Kimlik numarası, cep telefonu numarası)
 • Cep telefonu numaranıza gönderilen SMS kodunu kontrol edin ve doğrulayın.
 • Gelir beyannamenizi doldurun.

Başvuru yanıtı, girdiğiniz telefon numarasına gelecektir.

TEB Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Çok avantajlı bir kredi kartına sahip olmak isteyen kadınların ilk tercihlerinden biri TEB bankasına ait “TEB BONUS KART” oluyor. Bunun bir değil birkaç nedeni var. Bu nedenleri listeleyelim. Bu nedenleri gördüğünüzde TEB bankasını seçeceksiniz.

 • Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Hafta içi sadece 100 TL harcarsanız hafta sonu sinema biletlerinden % 50 indirim alabilirsiniz.
 • Harcama sözü verirseniz 500 TL hediye para kazanabilirsiniz.
 • Düşük faiz oranlı nakit avans kullanabilirsiniz.
 • TEB Bonus kartınıza ek olarak ek kart çıkartabilirsiniz.

Bu avantajları sunan TEB banka kredi kartına internet üzerinden kolaylıkla başvurabilirsiniz. Şimdi başvurudan bahsedelim.

 • Önce bu adrese giriş sağlayalım.
 • Ardından forma kişisel bilgilerimizi girin. (Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız)
 • Talep edeceğimiz kredi kartı limit bilgilerimizi girin.
 • İş, adres ve gelir bilgilerimizi girdikten sonra,
 • Hangi kredi kartına başvuracağımızı bulalım ve “BAŞVUR” diyelim.
 • 12 aylık kredi kartı ile cep telefonu satın almak isteyenler, TİCARİ KREDİ kartı seçeneğini tercih etmelidir.

Bu arada 27 yaşın altında ev hanımıysanız banka şubelerinden 1.000 TL’ye kadar öğrenci kredi kartlarına başvurabilirsiniz. Kredi puanınız olmasa bile birçok banka şubesinde bu limitler dahilinde kredi kartlarınız olabileceğini hatırlatalım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.