Clash of Clans Bilgisayardan Nasıl Oynanır? 2023

Clash of Clans Bilgisayardan Nasıl Oynanır? 2023
A+
A-

Clash of Clans bilgisayardan nasıl oynanır 2023, Clash of Clans indir PC 2023, Clash of Clans PC indir, Clash of Clans pc indir gezginler, Clash of Clans ücretsiz indir, clash of clans indir pc (windows 7)gameloop, Clash of Clans bilgisayara nasıl indirilir 2023, GameLoop Clash of Clans, Clash of Clans PC indir BlueStacks olmadan gibi konular için yazımızı incelemelisiniz.

Clash of Clans Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Clash of clans’ı 10 yaşını doldurmuş herkes bu oyunu oynayabilir. Dünya çapında milyonlarca oyuncuyla bir araya gelin, köyünüzü kurun, klanınızı güçlendirin ve destansı Klan Savaşlarına katılın! Bıyıklı Barbarlar, ateş topu atan Büyücüler ve pek çok benzersiz birlik sizi bekliyor! Clash dünyasına adım atın! Sloganıyla milyonlarca oyuncusu olan Clash of Clans Google Play’de en çok oynanan oyunlar arasında. 500 milyon oyuncu bu oyunun hayranı. Clash of Clans indir PC için tıklayınız.

Clash of Clans PC’de Nasıl Oynanır?

Clash of Clans PC’de nasıl oynanır? evet öncelikle bilgisayarımıza indiriyoruz.

 1. BlueStacks’i indirin.
 2. İndirdiğiniz dosyayı açın ve kurulumu gerçekleştirin.
 3. Kurulumdan sonra BlueStacks programını açın.
 4. Google Play Store uygulamasına girin.
 5. Play Store’da Clash of Clans’a tıklayın.
 6. Yükle butonuna tıklayın.
 7. İndirme ve yükleme işlemi otomatik olarak tamamlanacak.

Clash of Clans Giriş

Milyonlarca oyuncu barındıran Clash of Clans oyununu oynamak ve giriş yapmak için öncelikle yukarıda verdiğimiz linke tıklayınız. Oyun bir kaç dakika içerisinde inecektir. Clash of Clans’ı indirdikten sonra yapmanız gereken adımlar ve oyun tanımı aşağıdaki gibidir.

 • Clash of Clans Aktif oyuncuların klanlarına katılın veya kendi klanınızı kurup arkadaşlarınızı davet edin.
 • Klan Savaşlarında dünya çapında milyonlarca oyuncuya karşı mücadele edin.
 • Bir çok Klan Savaşı Clash of Clans Liglerinde becerilerinizi sergileyin, ne kadar iyi olduğunuzu herkese gösterin.
 • İttifak kurun, klanınızla birlikte çalışarak Clash of Clans Oyunlarından çeşitli büyülü öğeler kazanın.
 • Sayısız büyü, birlik ve kahraman kombinasyonuyla benzersiz savaş stratejinizi belirleyin!
 • Clash of Clans giriş Efsane Lige ulaşıp dünyanın en iyi oyuncularıyla mücadele edin, Liderlik Tablosuna adınızı yazdırın.
 • Kaynak toplayıp diğer oyuncularla yaptığınız savaşlardan ganimet kazanarak köyünüzü geliştirin ve güçlü bir kaleye dönüştürün.
 • Çeşitli kuleler, toplar, bombalar, tuzaklar, havan topları ve duvarlarla köyünüzü düşman saldırılarından koruyun.
 • İnşaatçı Üssüne yolculuk edin ve gizemli bir dünyada yeni binalar keşfedin, yeni karakterlerle tanışın.
 • İnşaatçı Üssünüzü yenilmez bir kaleye dönüştürüp Karşılıklı Savaşlarda rakip oyunculara günlerini gösterin.
 • Özel Kahraman Görünümleri ve arka planlarla köyünüzü istediğiniz gibi özelleştirin.
 • Barbar Kral, Okçu Kraliçe, Büyük Koruyucu, Kraliyet Şampiyonu ve Savaş Makinesi gibi kahramanları açıp kullanın.
 • Laboratuvarda yaptığınız araştırmalarla birliklerinizi Clash of Clans giriş büyülerinizi ve kuşatma makinelerinizi daha da güçlü hale getirin.
 • Dostluk Mücadeleleri, Dostluk Savaşları ve özel canlı etkinliklerle istediğiniz PVP deneyiminin keyfini çıkarın.
 • Clash of Clans arkadaşlarınızın saldırılarını ve savunmalarını gerçek zamanlı veya kayıt olarak izleyin.
 • Oyun dünyasında tek kişilik oyun modunda Goblin Kralına karşı savaşın.
 • Alıştırma modunda yeni taktikler öğrenin, ordunuz ve Klan Kalesi birliklerinizle denemeler yapın Clash of Clans indir PC.

Clash of Clans İndir PC 2023 Clash of Clans

BENZER YAZI: Mafia City Hile 2023 Mafia City Püf Noktaları

Clash of Clans İndir PC Nasıl Yapılır?

Tencent studio tarafından geliştirilen GameLoop, PC’nizde Android video oyunları oynamanıza olanak tanır. Clash of Clans indir PC de yükleyici, kontrol sistemini klavyenize ve farenize uyarlayarak Windows üzerinde oynanabilen Clash of Clans indir PC video oyunu ile kendi pc’nize indirir. Otomatik oynatma için ihtiyacınız olan her şeyi indirdiği için ihtiyacınız olacak hiçbir özel beceriye gerek yoktur. Clash of Clans, bir köy inşa etme arayışlarında barbar karakterlerden oluşan bir klanı kontrol ettiğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Ama kahramanlarınız yalnız değil yeni gelen karakterler ve bir çok savaş bölgesi vardır.

Diğer kullanıcılar, haritadaki tüm binaları fethetmek ve potansiyellerini artırmak için sizinle rekabet edecek. Bu nedenle, fetihinizi genişletmek için partinizin gücünü artırmanız ve rakiplerinize saldırmanız gerekiyor.

Clash of Clans oyununda, Süper Büyücü ve Buz Tazısı gelmiştir, tüm kaynaklarınızı farklı kaleler inşa etmeye yatırmalısınız. Bu strateji, oyunun ikinci aşamasında sizi düşmanınızın saldırılarından korumayı amaçlamaktadır: diğer kullanıcılara karşı çevrimiçi savaşlar. Oyun sistemi basittir ve bölgedeki herhangi bir noktaya sürüklemek için nesnelere ve karakterlere dokunmaya dayanır. Bilgisayarınızı kullanacağınız için farenizi kullanarak çok daha fazla zaman geçireceksiniz.

Clash of Clans Nasıl Oynanır?

Clash of Clans, oyuncuların kendi orduları klanda oluşturdukları ve oyunun her aşamasında internete bağlı olmanız gereken oyunda diğer ordulara karşı savaştıkları bir strateji oyunudur. Kaynaklar aracılığıyla gelişmek ve diğer oyuncuları yenmek altın, iksir, yeşil taş ve siyah iksir gibi. Diğer ordularla güçlerini birleştirerek diğer ordulara savaşmaktır. Diğer oyuncularla tartışılabilecek bir sohbet işlevi de vardır. Oyunda oyuncular kendi köylerini kurmaya başlar.

İnşa ettikleri binaları, kışlaları, depoları ve madenleri seviyelerini arttıran oyuncular yeni eşyaların kilidini açar ve yeteneklerini geliştirir. Oyunda, diğer oyuncular köye saldırabilir, bu nedenle savunma stratejileri ve saldırı oyunda önemli bir rol oynar. Askerler, saldırı için kışlalarda, askerlerin laboratuvar ve seviyelerinde eğitilir. onları yükselterek geliştirilebilir. Oyunda goblin olarak belirtilen cüce dünyalarına tek oyuncu olarak saldırılabilmekte ve sistem tarafından eşleştirilen oyunculara karşı çoklu ortamlarda online saldırılar gerçekleştirilebilmektedir. Kullanılması halinde daha hızlı geliştirmeye olanak sağlayan özel taşlar, Play Store veya App Store’dan kredi kartı ile nakit olarak satın alınabilir.

Clash of Clans her savaşçının farklı özellikleri ve farklı güçleri vardır. Düşman kalesine saldırıda bulunmak için doğru savaşçıları savaş alanına yerleştirin. Bu savaşçıları düşman birliklerinin üzerine sürün ve düşman askerlerini öldürün. Clash of Clans Sonrada düşmanın kalesini yıkarak savaşı kazanın. Düşman askerlerinin saldırılarından da kendi kalenizi koruyarak clash of clans oyunu oynayın.

Clash of Clans Yeni Özellikler

Clash of Clans indir PC yeni özellekler eklendi oyun git gide güzelleşiyor. Küresel diye bir yer vardı eskiden çok daha güzeldi Clash of Clans. Eski oyuncuların hepsi bilirler ve geri gelmesini isterler. Yeni yapılan güncelleme ile birlikte gelen özellikler;

 • Yeni Kuşatma Makinemiz Tomruk Fırlatıcıyla düşman köylerini yerle bir etme özelliği.
 • İki yeni Süper Birlik geliyor: Süper Büyücü ve Buz Tazısı. Gücüne güç katmaya hazır mısın?
 • Ayrıca bu güncellemede yepyeni bir büyü, 13. Belediye Binası için yeni içerikler, çeşitli iyileştirmeler ve çok daha fazlası geldi.

DİKKAT: Clash of Clans indir PC, ücretsiz bir oyun ama bazı oyun öğeleri, gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Clash of Clans uygulamasını oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olman gerekiyor.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.