CepteHaber

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2021 (Güncel)

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2021 (Güncel)

Kredi borcu biriktirenler, birden fazla bankada kredi kartı ve borç ödemelerini yapmakta zorlanmaktadır. Çoğu banka, bu sorunu çözmek için nakit borç transferi desteği sunar. Hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor, kime, başvuru koşulları neler ve nasıl başvurulur? Akbank, Vakıfbank, Denizbank, Şekerbank QNB, Finansbank, ING Bank Türkiye, Garanti Bankası gibi bankaların borç transfer kredisi şartlarını ve faiz oranlarını “Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2021 (Güncel)” başlıklı yazımızda sizler için ele aldık.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2021

Farklı bankalarla olan borçlarınızı en uygun faiz oranları, komisyonlar ve ödemelerle tek bir kredide birleştirmek ve daha uzun vadeli ödemeler oluşturma seçeneği sunmak borç kapatma veya transferi olarak adlandırılır. Borç transfer kredisi veren bankalar listesinde birden fazla banka sayabiliriz. Borç transferleri ile yeni ödeme planları oluşturarak, uzun vadede paranızı iyi yönetebilirsiniz. Uygun avantajlara sahip en çok tercih edilen bankalar sırasıyla;

Bu bankalar cazip fırsatlar ile borç transfer kredisi veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankalar olmaktadır.

Borç Transferi Kredisine Nasıl Başvurulur? Kimler Alabilir?

Kredi ve kart borcunu bir banka aracılığıyla bir ödeme planına aktarmak isteyenler; TC vatandaşı, 18 yaşını doldurmuş, sabit geliri olan ve kayıt puanı olmayan herkes başvurabilir. Transfer yardımı talep edecek olanlar için, her banka tarafından talep edilen özel koşullar ve ek belgeler olabilir. Genellikle her banka için geçerli koşullar ise;

  • Kredi borçları, ek hesaplar ve kartlar nedeniyle icra takibi başlatılmamış olmalıdır.
    Mali sıkıntı içinde olanlar için bir fırsat sağlamanın yanı sıra, sicil notu transferlerde de dikkate alınır.
  • Sabit gelir şartını karşılayanlar, gelirlerini gösterir tasdikli belge, nüfus cüzdanı ve ikametgahlarına ilişkin banka tarafından istenen ek belgeler ile başvurabilirler. Belge, düzenli ödeme taahhüdü için önemlidir.
  • Birden fazla bankada bulunan ve araç, şahsi kredi ve kart borcu olanlar, borçlarını gösteren belgelerle şubelere başvurabilirler.
  • Aylık ödemeler beyan edilen gelirin yarısını geçmeyecektir.

Borç birleştirme için yukarıdaki koşulları sağlayanlar, mobil bankacılık sistemi üzerinden müşteri temsilcileri aracılığıyla ilgili bankanın tüm merkez şubelerinde de başvuru yapabilirler. Bu sayede icra prosedürüne düşmeden, daha uygun taksitlerle borç ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Fakat ev kredisi transfer seçenekleri çoğu bankada mevcut değildir.

*Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi, Halkbank ve TEB borç kapatma kredi kampanyaları sona ermiştir.

Hisse Senedi Veren Bankalar 2021 Komisyon Oranları bilgi için tıklayınız.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Akbank’ın Borç Kapatma Kredisi Başvurusu ve Detaylarını inceledik. Taksitli borç transfer kredi kampanyası ile kredi ve kart borcunu herkesin gelirine uygun oranlarda göre yapılandırır. Diğer bankalardan borçlarını tek çatı altında tahsil etmek isteyen vatandaşlar için gerekli koşulları sağlaması beklenen Akbank Axess’e devrederek fırsatlardan yararlanabiliyor.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2021 (Güncel)

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2021 (Güncel)

Garanti BBVA Borç Transferi

Ödeme kolaylığı ile en avantajlı bankalardan biri olan Garanti, 36 ay vadeli kredi kullandırıyor. Bireysel ve ticari borç transferleri, internet şubeler ve bireysel müşteri hizmetleri kullanılarak yapılır.

İlgilinizi Çekebilir-  Hangi Tapuya Kredi Verilir? 2021 Kredi İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Belirlenen en uzun vade 36 aydır. Kredi tutarı şahıslar için maksimum 25.000 TL, esnaflar için 60.000 TL’dir. Sabit gelirli çalışanlar, emekliler ve kira geliri olanlar, başvuruya hak kazanmaları halinde işlemlerini tamamlayabilirler. Banka müşterileri en yakın ATM ve şubelerden online başvuru yapabilirler. 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Vatandaşlar birikmiş tüm borçlarını Finansbank’a devredebilir ve kredi tutarına bağlı olarak en uygun faiz oranları ile ödeyebilirler. Tutara göre değişen faiz oranlarında pek çok seçenek sunabilme imkanı ile Finansbank, diğer bankalardaki tüm ihtiyaç kredileri için belirlenen tutarda destek sağlamaktadır.

Bankanın şubelerine giderek veya SMS başvuru kanalı üzerinden T.C. kimlik numarası girilerek ve 5030’a mesaj gönderilerek alınır.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi (3 Ay Ertelemeli)

Düşük faiz oranlarıyla işlemsiz ve teminatsız krediler sağlayan Şekerbank ile tüm borçlar tek bir bankada tahsil edilmektedir. Borçlarını geri ödemek için başvuracak vatandaşlar için tazeleyici bir kredi kampanyası ile 36 ay gibi uzun vadeler sunuyor.

100.000 TL’ye kadar nakit desteği alınabilir. 3 aylık dönemler 36 aya kadar kullanılmaktadır. Kredi notu değiştiğinde, faiz oranları da ödeme tutarlarına ve kişinin siciline göre değişir. Detaylı bilgi ve sorularınız için şubeler, internet ve mobil bankacılıktan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

İş Bankası, ihtiyaç kredileri kapsamında borçlarınızı geri ödeme imkanı sunan kampanyalarına devam ediyor. Farklı bankalardan tek bir hesapta tahsilat yaparak İş Bankası’na özel 36 ay vade fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ödenmemiş borçlar hem kredi hem de kart borçları olabilir. Anlık kredi başvuruları ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri gibi ayrı ayrı değerlendirilir.

Bireysel başvurular İşCep üzerinden internet şubesinden hızlı bir şekilde başlatılabilir. Ayrıca SMS uygulaması için NAKİT ve T.C. Kimlik numarası, miktar, aylık gelir 4402’ye aralarında boşluk bırakılarak gönderilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Borçları Kapatma Kredisi

Vakıfbank, ödemelerini zamanında ödemekte ciddi sıkıntı yaşayanlara özel kredi kartı borç transfer kampanyası hazırladı. Bu kampanya ile kredi kartı borcu biriktirenler, krediyi kullanma şartlarını sağladıkları takdirde 20.000 TL’den yararlanabiliyor. Vakıfbank, destek ihtiyaçları için 18 ay vade sunuyor.

Denizbank Transfer Kredisi

Denizbank Transfer destek kampanyaları ile maaşını transfer eden emeklilere özel ve bireysel yardım sağlıyor. En uygun borç kapatma kredisini sağlayan bankalardan biri olan Denizbank’a başvuranlar, 36 aylık vadelerle rahatlıkla ödeme yapabilirler.

Vatandaşlar başvuru formları, nüfus cüzdanı fotokopisi, gelirlerini, ikametgahlarını ve adlarına kayıtlı faturaları ile şubelere başvurabilirler. Diğer bankalarda kefilsiz, borçlu ve emekli olanlara 100.000 TL’ye kadar kredi verilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.