Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 5.000 TL)

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 5.000 TL)

Anket doldurarak para kazanma 2023 siteleri, güvenilir anket siteleri, Google anket doldurarak para kazanma, Anket doldur para kazan, Anket doldurarak para kazanma yorumları, Anket Doldur para kazan sahtekarlığı var mı, Anket doldurarak para kazanma uygulaması, Online para kazanma, Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar, online anket sitesi hakkında tüm bilgileri ve anket doldurarak para kazandıran siteleri sizlerle bu yazımızda paylaşıyoruz.

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 5.000 TL)

İnternette para kazanmanın yolları giderek daha fazla ilgi görüyor. Bazıları gerçekten bu işi gözlerinin ucuyla ararken, bazıları para kazanmanın formülünü çoktan bulmuş durumda. Peki, hiç vakit kaybetmeden e-postaları okuyarak, reklam izleyerek, video izleyerek, anket doldurarak para kazanabileceğinizi fark ettiniz mi? Hiç ankete katılarak para kazanmayı düşündünüz mü? Anket doldurarak para kazandıran en iyi site arayışına girdiyseniz, hemen belirtelim ki, anket yoluyla Paypal üzerinden belirli bir miktar para kazandığınızda çoğu sitenin paranızı hesabınıza aktaracağını ve bir Paypal hesabı açmanız gerektiğini belirtelim.

Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçek mi?

Anket doldurarak para kazanma gerçek mi merak ediyorsanız bunu araştırmasını sizin için yaptık ve dünyanın en iyi anket doldurma sitelerini belirledik. Aşağıda listelenen tüm şirketler ödeme yapar. Bu web siteleri, size nakit veya PayPal üzerinden ödeme yapmak için en iyi anket siteleridir.

Anket sitelerine abone olurken ayrı bir e-posta hesabı açmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde, normal e-posta adresiniz bazı şirketlerden gelen alakasız e-postalardan etkilenmeyecektir. Anket sitelerine abone olurken üyelik ücreti alanlardan uzak durmanız gerektiğini de belirtmekte fayda var. İşte anket doldurarak para kazandıran siteler..

Güvenilir Anket Siteleri 2023

 • Myiyo Anket Para Kazan
 • Napolyon İle Para Kazan
 • InboxDollars Para Kazan
 • Mobrog İle Para Kazan
 • Benderimki Para Kazan
 • Onepoll Para Kazan
 • Global test market
 • Toluna Para Kazanma Uygulaması
 • Clixsense
 • Cashcrate
 • Panel Place Para Kazan
 • Opinon World Turkey
 • Prize Rebel
 • Fikir Pazarı
 • Surveyspot
 • İpsos Para Kazandıran Anket Sitesi
 • Pozitif Sistem
 • Anketlio Para Kazan
 • Gfk Mobile Monitor
 • İPoll
 • Swagbucks Para Kazanma
 • Zoombucks

Vindale Research

En eski anket sitelerinden biri olan Vindale Research, anketleri doldurarak para kazanmak için en güvenilir yerlerden biridir. New York merkezli bir araştırma ve inceleme şirketi olan Vindale Research, çevrimiçi ürün ve hizmet değerlendirme alanında faaliyet göstermektedir.

Vindale Research’e ücretsiz olarak abone olabilirsiniz ve 1 $ 5 $ değerinde anketleri tamamlayabilirsiniz. Ürün testi minimum 5 $ kâr sağlar. Paranızı, akraba üyelerine daha yüksek ücretler ödeyen Vindale Reseach’ten çekmek için, abonelik türünüzü premium olarak değiştirin. Bunu aklınızda tutun. Vindale’de para kazanmak için birçok alternatif var. Örneğin, e-posta adresinize gönderilen reklamlara tıklamak, reklam videolarını izlemek gibi basit şeyler… Paranız doğrudan banka hesabınıza aktarılır. Ancak, parayı çekmek için 50 $ sınırına ulaşmanız gerekir.

Bazen bir ankete katılmak için bir ön test yapmanız gerekebilir. Bu, bir ankete katılmak ve muhtemelen bu ankete hak kazanmak için 30 dakikalık bir ön yeterlilik testine girebileceğiniz anlamına gelir. Bu noktayı tekrar aklınızda bulundurun. Vindale’nin bir diğer güzelliği de indirimli alışveriş anket doldurarak para kazandıran siteler imkanı sunması. Vindale’deki linklere tıklayarak, örneğin bir bluetooth hoparlör satın aldığınızda çeşitli indirimler kazanabilirsiniz. Her gün düzenli olarak yayınlanan ve site kullanıcıları arasında oldukça popüler olan anketlerin 1.5 dolar getirisi olduğu unutulmamalıdır. Yani hiçbir şey yapmasanız ve sadece bu anketlere odaklansanız bile, ayda en az 45 $ kazanabilirsiniz.

Pinecone Araştırma

Pinecone, yalnızca davetle üye kabul eden özel bir şirkettir. Diğer bir deyişle, yukarıda bahsedilen siteler gibi, anketlere özgürce abone olamaz ve dolduramazsınız. Ancak, bu siteye üye olmak ne kadar zor olursa, bu sitedeki anketleri doldurmak size o kadar çok kazandırır.

Pinecone’a özgürce üye olmak zor. Ancak internette bir davet linki bulabilir ya da şanslıysanız Pinecone’un kısa bir süredir açık olduğu ücretsiz üyelik seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Pinecone üyesi olduğunuzda, mevcut anketlerin aradığı demografik yapıya uygunsanız, anketi doldurmaya başlayabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler 2023 (Kesin Yöntemler)

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 5.000 TL)

Anket başına 3 dolar ve ürün incelemeleri için 6 dolar ödeyen Pinecone’da, ne kadar çok anket tamamlarsanız, o kadar çok alırsınız. Yani, 100 anketi tamamladıktan sonra, anket başına 4 $ kazanabilirsiniz. Bir ankete katılmadan önce Pinecone‘da ön test gibi zaman alıcı faktörler nispeten azdır. Ancak, bazı kullanıcılar yeterli anket olmadığını söylüyor. Aslında, Pinecone’nin anket ile kullanıcı arasındaki bağlantıya ne kadar büyük önem verdiğini ve bir nokta atışı yapmak istediğini gösteriyor. Türkiye’de Pinecone ile ilgili ankete katılmayı bırakırsanız üyeliğinizi iptal etme hakkına da sahipsiniz. Bunu akılda tutmaya yardımcı olur.

Pinecone’da 100 puan 1 dolara karşılık geliyor. Paranızı çekebilmek için en az 300 puan biriktirmiş olmanız gerekir. Paranızı PayPal üzerinden nakit ve Amazon hediye kartı olarak alabilirsiniz. Ürün incelemesi sorusu da çok eğlenceli. Bununla ilgili güzel şeylerden biri, yeni bir ürünü piyasaya sürülmeden önce deneyenlerin siz olmanızdır. Ancak, ürün inceleme görevlerinin kime atanacağını tahmin edemeyeceğiniz için ürün incelemesini bir tamamlayıcı olarak düşünmek yararlıdır. Hepsinden önemlisi, her yıl, özellikle Yeni Yıl Arifesinden önce çekilişler düzenleniyor ve bazı anketleri tamamlayanlara 500 ila 5.000 $ arasında ödül veriliyor. Sadece bu heyecan ve bu olasılık için çam kozalağı denenebilir.

MySurvey

MySurvey çok yönlü bir platformdur. MySurvey hem maaş politikası, hem anket çeşitliliği hem de arkadaş davet sistemi ile tüm ihtiyaçları karşılayabilen bir anket sitesidir. Özellikle anket çeşitliliği açısından, MySurvey’de mutlu bir şekilde tamamlayabileceğiniz pek çok anket bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu anketlerin uzunluğuna bağlı olarak, anket başına 10 ila 500 puan kazanırsınız. 100 puanlık bir anketi doldurmak ortalama 15 dakika sürer. İlgi alanlarınız ve tanıdıklarınız kapsamında medya, turizm, elektronik, e-ticaret ve moda gibi birçok konuda anketler bulabileceğiniz bu sitede, 10 şanslı kullanıcıya her ay 100 dolarlık hediye çeki verilmektedir. Bu doğrulamaya uygun olmak için düzenli ve aktif bir kullanıcı olmanız gerekir.

Mobil uygulama aracılığıyla Apple ve Android akıllı telefonlardan anket doldurabilirsiniz. Yani parkta bir arkadaşınızı beklerken 15 dakikalık bir anketi tamamlayabilirsiniz. Yani bilgisayarın başında olmanıza gerek yok. 120 puanın 1 dolara eşit olduğu MySurvey’de, tek bir anketten neredeyse 5 dolar kazanmak da mümkün. Bu, tek bir anket için oldukça iyi bir miktar.

Kazançlarınızı Paypal ile nakit olarak alabilir ve Amazon, iTunes ve Starbucks’ta hediye çeki olarak kullanabilirsiniz. Para çekme limiti 10 $ ‘dır. Yani sitede 10.05 $ kazandığınızda paranın hesabınıza aktarıldığından emin olabilirsiniz. 10 $ büyük bir limittir. Bazı anket sitelerinde olduğu gibi, paranızı çekmek için 100 $ sınırına ulaşmanıza gerek yoktur.

Opinion Outpost

İş ve siyasi anketleri içeren Opinion Outpost, kazandığınız parayı çekmek için diğer sitelere göre çok düşük bir limite sahiptir. Yani 2 saat çalışmanızın değerini anında banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ücretsiz abonelik sitesinde bir anket için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için size bir ön anket gönderilir. Facebook ve LinkedIn hesaplarınızla da giriş yapabileceğiniz bu platformda, anket genellikle 10 puan değerindedir (1 $ değerinde). Öte yandan 10 ila 30 dakika süren anketlerin 1 ila 5 dolar değerinde olduğunu da söyleyelim. Ortalama bir anketin 15 dakika sürdüğü Opinion Outpost’ta 3 ayda bir çekiliş yapılıyor ve 10.000 dolarlık hediye çeki veriliyor. Belirli anketlere cevap verdiğinizde, puan yerine bu piyangoya katılma hakkını kazanırsınız.

100 puan biriktirdikten sonra doğrudan paranızı çekebilirsiniz. Bu da 10 dolara karşılık geliyor. Ancak, 50 puan doğrudan hediye çeki şeklinde alabilirsiniz. Kazançlarınızı PayPal üzerinden Amazon indirimi, iTunes indirimi veya nakit çıkışı olarak alabilirsiniz.

Anketlerin gün içinde e-posta olarak gönderilebildiği bir platform olan Opinion Outpost’un tam etkinliğini elde etmek için, gelen e-postaları zamanında açmanız ve anketleri zamanında doldurmanız gerekir.

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 3500 TL)

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 5.000 TL)

ResearchNow

Pazar araştırma şirketi ResearchNow’a ait, Valued Opinions’da önde gelen bir anket sitesi. Farklı dillerde sunulan anketlere yaklaşık 3 milyon kullanıcı yanıt veriyor. 20 dakikalık anket başına ortalama 1-5 $ ödeyen Valued Opinions’da anket konuları genellikle pazarlama, markalar, ürünler ve haberlere odaklanır. Site genellikle çok sayıda anket sunduğundan, kalifikasyonunuz nedeniyle bazı anketlere kabul edilmeyebilirsiniz.

Diğer sitelerden farklı olarak bu sitede nakit ödeme yoktur. Amazon, Macy, Visa, iTunes gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz hediye çekleri ve indirimler bulunmaktadır. Amazon Hediye Kartı almaya hak kazanmak için 10 $ limitini aşmanız gerekir.

Bazı kullanıcılar, kullanıcıların ödemelerini almaları için teknik sorunlar olduğunu, ancak müşteri hizmetleri bu konudaki kullanıcı sorunlarıyla yakından ilgilidir. Ayrıca şunu da unutmayın: Makalemizde tartıştığımız birçok alternatif sizin için değerli fikirlerden daha faydalı olacaktır.

Crowdology

Crowdology, büyük markalarla çalışan popüler ve güvenilir bir platformdur. Özellikle film ve dizi sektörü ile yakın bağlantıları olan sevdiğiniz dizilerle ilgili anketleri bu sitede görürseniz şaşırmayın! Günlük sorunlar, satın alma ve politika hakkında anketler de bulabilirsiniz.

Anket başına maksimum 15 dakikanın yeterli olduğu Crowdology’de, 10 dakikalık bir anket için yaklaşık 1 $ kazanırsınız. Nadiren 10 dakikalık bir anketten 10 $ kazanma şansınız olur. Paranızı PayPal ve benzeri platformlar üzerinden çekebilirsiniz. anket doldurarak para kazandıran siteler Ayrıca para çekme limiti 8 $ ‘dır. Böylece kazandığınız parayı her gün aynı gün çekebilirsiniz. Zaman zaman Crowdology, kullanıcılarına sinema biletleri ve yemek kuponları gibi ekstralar sunar.

Bazı kullanıcıların ödeme sistemiyle ilgili bazen bir sorun olduğunu bildirdiği unutulmamalıdır. Bu nedenle, olası ödeme sorunlarını yardım hattına bildirmenizi öneririz. Crowdology’de asla paranız bitmiyor, açık olalım.

Opinion Plus

Opinion Plus düşüncelerinizi ifade etmenize ve bu gerçekle para kazanmanıza yardımcı olur. Her kullanıcının profil bilgilerine göre anketlerle karşılaştığı bu basit ve kullanışlı site, sizin için uygun bir anket olduğunda size bir e-posta bile gönderir. Yani site sürekli olarak “Acaba bir soruşturma var mı?” beklemene gerek yok. Ödemelerin yalnızca PayPal üzerinden yapıldığı OpinionPlus’ın ücret politikası, diğer birçok platform için geçerlidir.

Survey Savvy

Bu web sitesinin en iyi avantajı tavsiye programıdır. Tavsiyeleriniz bir ankete her girdiğinde 2 $ ve dolaylı yönlendirmelerle tamamlanan anketler için 1 $ kazanırsınız. Survey Savvy’nin bir başka harika özelliği de birçok farklı konuda anketler sunmasıdır. Hayvan hakları politikasından, park düzenlemelerinden öğrencilere kadar herkesin yararlanabileceği anketler var. Kısa ve pratik anketlerin bolluğu da bir artıdır. Bu sitedeki birçok anket 10 dakikadan daha kısa sürede tamamlanabilir. Daha fazla anket tamamlamak ve daha fazla puan (para) kazanmak anlamına gelir.

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 5.000 TL)

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 5.000 TL)

MintVine

Mintvine, zarif ve pratik anket anketleri için iyi bir platformdur. En iyi özelliklerinden biri, ödeme yöntemlerinin çeşitliliğidir. Paranızı Paypal, Amazon, Starbucks, iTunes gibi farklı yöntemlerle kullanabilirsiniz. Hatta birçok restoranda indirim alabilirsiniz. Yani sabahları yarım saatlik çalışma ile öğle yemeğinizi ücretsiz yeme seçeneğiniz var. Mintvine, bazı kullanıcılar ödemelerde bir gecikme olduğunu söylese de altyapısını sürekli iyileştiren ve sürekli iyileştiren iyi bir anket sitesidir.

Ödev Yaparak Para Kazanma 2023 Online Para Kazanma Yolları bilgi için tıklayınız.

Survey Junkie

Survey Junkie, 2011’den beri faaliyet gösteren ve 10 milyondan fazla kullanıcısı olan güvenilir bir anket sitesidir. Survey Junkie’de anketleri tamamlayarak 100 puan biriktirdiğinizde, 1 $ kazanırsınız. Paranızı çekmek için en az 1000 puan biriktirmelisiniz. Bir Amazon hediye kartı veya Paypal aracılığıyla nakit ödeme alırsınız.

5 dakika içinde kaydolarak ve profilinizi sizi yansıtan bilgilerle doldurarak anketlerinize başlayabilirsiniz. Survey Junkie’den çok pratik ve kısa anketler. Şu anda sadece Amerikalıların, Kanadalıların ve Avustralyalıların üye olabileceği siteye üye olmak için yaş sınırı 13 yaşında. Anketlerden ortalama 50 sent ile 3 dolar arasında kazanabilirsiniz.

MyPoints

MyPoints, 1996 yılından beri anket sektöründe yer alan ve şu ana kadar 10 milyon kullanıcıya 236 milyon dolar ödeyen çok güvenilir bir anket sitesidir. Anket doldurmanın yanı sıra, çevrimiçi alışveriş yaparak, video izleyerek, oyun oynayarak, tatil rezervasyonu yaparak da para kazanabilirsiniz.

MyPoints’te tüm kazancınız puan olarak birikir. 480 puan kazandığınızda bunu 3 dolarlık hediye kartı olarak kullanabilirsiniz. 15.800 puana ulaştığınızda 500 $ ‘lık bir hediye çeki kazanırsınız. Paranızı kredi kartınıza yansıtmak için en az 1.500 puanınızın olması gerekir. Yeni kullanıcılara 10 ABD doları tutarında Amazon hediye sertifikası sunan MyPoints, şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da çalışmaktadır.

American Consumer Opinion

41 yıllık geçmişe sahip Decision Analyst’in sahibi olduğu American Consumer Opinion, anketler alanında da oldukça güvenilir bir platformdur. İlk ücretli anketinizi siteye üye olduktan sonraki 2 dakika içinde tamamlayabilirsiniz. Yaşınız, eğitiminiz, medeni durumunuz gibi anket doldurarak para kazandıran siteler bilgileri doldurarak 5 puan kazanabilirsiniz. Basit ve pratik anketlerden oluşan American Consumer Opinion’da 1000 puan 10 dolara eşittir. Siteye üye olmak için 14 yaşından büyük olmalısınız ve anket başına 5 ila 50 sent kazanabilirsiniz.

Panda Research

2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Panda Research, kullanıcılarına bugüne kadar 2,2 milyon dolar ödedi. Panda Research’te olumsuz kullanıcı yorumlarıyla karşılaşmak mümkündür. Siteye üyelik sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde mümkündür. Para çekme limiti 50 $ ‘dır ve ödeme sadece Paypal ile yapılır. Anket başına kazanılabilecek para miktarı değişir. Hatta bazı anketlerden 50 $ kazanabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanma Uygulaması

Anketlere katılarak para kazanmak istiyorsanız bu siteleri ziyaret edip sitelere abone olabilir, anketi doldurabilir, nakit ödemelerinizi alabilirsiniz. Ek olarak, internette reklamdan para kazanma sitelerini izlemek için birçok uygulama vardır. Bunların dışında cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamalar üzerinden size verilen görevleri yaparak para kazanabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.